Maestria Clinic (Warszawa Centrum)

Maestria Clinic (Warszawa Centrum)

Recommend

Stomatologia

Karmelicka 21, 00-168 Warszawa, województwo Mazowieckie

Zobacz telefon

Maestria Clinic – Warszawa Centrum to nowoczesna i profesjonalna klinika stomatologiczna, której Pacjenci skorzystać mogą z pomocy najlepszych specjalistów chirurgii stomatologicznej, implantologii, ortodoncji oraz protetyki. Lekarze z Maestria Clinic z powodzeniem realizują leczenie stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym czyli w tzw. narkozie, co pozwala całkowicie wyeliminować przykre odczucia i wspomnienia z zabiegu. Klinika położona jest w dogodnej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie Muzeum Polin.

Maestria Clinic - klinika dla pacjentów z kraju i zagranicy

Maestria Clinic – Warszawa Centrum to innowacyjna klinika stomatologiczna ciesząca się zaufaniem wymagających pacjentów z kraju i zagranicy, których potrzeby i oczekiwania często wychodzą poza standardowe plany leczenia. Interdyscyplinarny skład lekarzy Maestria Clinic o wyjątkowych umiejętnościach oraz posiadający salę do leczenia zębów pod narkozą często podejmuje się wykonania zabiegów stanowiących duże wyzwanie, które często nie mogą być zrealizowane w innych placówkach. Maestria Clinic Warszawa Centrum ceniona jest za wykorzystywanie autorskich planów leczenia, opierających się na zdobytym doświadczeniu oraz nowoczesnych technikach, co pozwala na zaplanowanie leczenia dopasowanego do potrzeb oraz oczekiwań naszych Pacjentów. Placówka wyposażona została w najnowocześniejszy sprzęt i aparaturę niezbędne do podjęcia wszelkich działań diagnostycznych oraz leczniczych, dzięki czemu podjęte leczenie jest niezwykle precyzyjne, przebiega szybko i skutecznie, a dodatkowo jest też w pełni bezbolesne, co wpływa na zwiększenie komfortu naszych Pacjentów.

Maestria Clinic - pierwsza klinika stomatologii niskoinwazyjnej w Polsce 

Maestria Clinic - Warszawa Centrum to pierwsza placówka w Polsce, która otrzymała od francuskiej firmy Acteon certyfikat zaświadczający stosowanie zasad stomatologii niskoinwazyjnej. Dzięki rozwojowi technik medycznych i zastosowaniu nowoczesnych technologii w dziedzinie stomatologii, dziś pacjenci Maestria Clinic mogą cieszyć się niezwykle dokładnymi i bezbolesnymi zabiegami. Ideą stomatologii niskoinwazyjnej jest osiąganie najlepszych efektów leczniczych przy możliwie najmniejszej ingerencji, co jest możliwe dzięki użyciu specjalistycznych urządzeń - tomografii komputerowej do diagnostyki, ultradźwiękom przy usuwaniu zębów, czy zastosowaniu nowoczesnego lasera w chirurgii czy periodontologii, dzięki czemu zabiegi są bezbolesne, bezkrwawe, bardziej precyzyjne oraz znacznie skracają okres rekonwalescencji po zabiegu.  

Maestria Clinic - kompleksowe i świadome leczenie

W Maestria Clinic - Warszawa Centrum Pacjenci skorzystać mogą z niezwykle urozmaiconej oferty. Klinika specjalizuje się w wykonywaniu usług z zakresu cyfrowej diagnostyki, chirurgii stomatologicznej i implantologii, niewidocznej ortodoncji, periodontologii, protetyce, stomatologii estetycznej oraz leczeniu zębów w znieczuleniu ogólnym (tzw. narkozie). Maestria Clinic - Warszawa Centrum jest również bardzo cenioną placówką w zakresie diagnostyki, leczenia i rehabilitacji pacjentów z dysfunkcjami stawów skroniowo-żuchwowych. Wsparcie otrzymują tu pacjenci z uciążliwymi migrenami, startymi zębami, bólami głowy i karku, bólem twarzy, drżeniem ust oraz trzaskami podczas ruchów żuchwy.

Usługi

 • Konsultacja z planem leczenia 100 zł Zobacz
 • Wypełnienie kompozytowe 150 - 300 zł Zobacz
 • Wybielanie PrevDent 2000 zł Zobacz
 • Wybielanie lampą Beyond 1200 zł Zobacz
 • Wybielanie - metoda domowa (nakładki) 800 zł Zobacz
 • Usunięcie zęba stałego 300 - 600 zł Zobacz
 • Implantacja systemem szwajcarskim Immediateload 3500 zł Zobacz
 • Implantacja systemem Zircona 5000 zł Zobacz
 • Implantacja systemem MIS V3 2500 zł Zobacz
 • Ortodoncja - Konsultacja + dokumentacja + plan leczenia (dwie wizyty) 300 zł Zobacz
 • Założenie aparatu metalowego 1 łuk zębowy 1800 zł Zobacz
 • Wizyta kontrolna z aparatem stałym 150 zł Zobacz
 • Stomatologia dziecięca - Wypełnienie w zębie mlecznym (kompozyt) 160 zł Zobacz
 • Stomatologia dziecięca - Lakowanie (zabezpieczenie bruzd) 100 zł Zobacz

Komentarze