Maestria Clinic (Warszawa Mokotów)

Maestria Clinic (Warszawa Mokotów)

Rekomendacja BS

Stomatologia

ul. Rodziny Hiszpańskich 8, Warszawa, województwo Mazowieckie

Zobacz telefon

Maestria Clinic - Warszawa Mokotów to ultranowoczesna klinika stomatologiczna, wdrażająca nowatorskie techniki leczenia z zakresu ortodoncji, implantologii oraz stomatologii estetycznej. Do dyspozycji Pacjentów pozostaje ekskluzywna placówka w komfortowej lokalizacji, w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Mokotów.

Maestria Clinic - klinika dla wymagających

Maestria to jedna z najnowocześniejszych klinik stomatologicznych w Polsce, ciesząca się nienaganną reputacją nie tylko wśród branżowych specjalistów, ale – co najważniejsze – wśród Pacjentów. Maestria Clinic jest doceniana za stosowanie autorskich systemów i planów leczenia, dopasowanych do indywidualnych cech oraz preferencji najbardziej wymagających pacjentów. Każda placówka dysponuje też szeregiem innowacyjnych urządzeń i specjalistycznej aparatury, dzięki którym proces diagnostyczno-leczniczy jest niezwykle precyzyjny, możliwie bezinwazyjny i bezbolesny, a przede wszystkim – skuteczny. Wdrażanie pionierskich technik leczenia, wspieranych najnowszymi badaniami naukowymi, pozwoliły marce osiągnąć międzynarodowy sukces. Maestria – jako jedyna klinika stomatologiczna w Polsce – może pochwalić się kadrą cenionych ekspertów, należących do prestiżowej organizacji World Academy of Growth Factors & Stem Cells in Dentistry.

Maestria Clinic - komfortowa lokalizacja 

Maestria to dwie kliniki o nowoczesnych charakterach, położone w komfortowych lokalizacjach – w Śródmieściu (Maestria Centrum) oraz na Mokotowie (Maestria Mokotów). Maestria Clinic reprezentuje bezsprzecznie najwyższe standardy w zakresie ortodoncji, implantologii oraz stomatologii. Stosowanie najnowocześniejszych (często pionierskich) technik leczenia, a także kadra utytułowanych specjalistów sprawiły, że marka Maestria stała się uosobieniem „stomatologii przyszłości”, dorównując poziomem do prestiżowych klinik na świecie. Dzięki niepodważalnej wiedzy i doświadczeniu Zespołu klinik Maestria, a także możliwości wykorzystywania najnowszej aparatury, pacjenci mogą dziś korzystać z kompleksowego leczenia stomatologicznego, dzięki czemu osiągane efekty są całkowitym odwzorowaniem oczekiwań o zdrowiu i perfekcyjnym wyglądzie.

Maestria Clinic - kompleksowe leczenie

Dyrektor Medyczny Maestrii, dr n. med. Maciej Michalak, należy do największej na świecie organizacji zrzeszającej lekarzy zajmujących się badaniami w zakresie zastosowania komórek macierzystych w stomatologii. W związku z tym, kliniki Maestria – jako pierwsze w Polsce – z powodzeniem wykorzystują w chirurgii i implantologii techniki autogenne i regeneracyjno-odtwórcze, także pod narkozą. W klinikach Maestria – poza wachlarzem standardowych usług stomatologicznych – wykonuje się także rzadkie leczenie dolegliwości stawowo skroniowo-żuchwowych, pozwalając wyeliminować problem nawracających migren, bolesności stawów, ścierania zębów czy zaciskania zgryzu. Większość zabiegów i procedur w przebiegu kompleksowego leczenia stomatologicznego przeprowadzana jest tam w miejscowym, nowoczesnym znieczuleniu komputerowym. W klinikach Maestria Śródmieście oraz Maestria Mokotów plany leczenia wykonywane są także także w oparciu o nowoczesne, multimedialne modele, dzięki którym przed rozpoczęciem zabiegów, możliwa jest dokładna wizualizacja efektów leczenia. 

Usługi

 • Konsultacja z planem leczenia100 zł Zobacz
 • Wypełnienie kompozytowe150 - 300 zł Zobacz
 • Wybielanie PrevDent2000 zł Zobacz
 • Wybielanie lampą Beyond1200 zł Zobacz
 • Wybielanie - metoda domowa (nakładki)800 zł Zobacz
 • Usunięcie zęba stałego300 - 600 zł Zobacz
 • Implantacja systemem szwajcarskim Immediateload3500 zł Zobacz
 • Implantacja systemem Zircona5000 zł Zobacz
 • Implantacja systemem MIS V32500 zł Zobacz
 • Ortodoncja - Konsultacja + dokumentacja + plan leczenia (dwie wizyty)300 zł Zobacz
 • Założenie aparatu metalowego 1 łuk zębowy1800 zł Zobacz
 • Wizyta kontrolna z aparatem stałym150 zł Zobacz
 • Stomatologia dziecięca - Wypełnienie w zębie mlecznym (kompozyt)160 zł Zobacz
 • Stomatologia dziecięca - Usunięcie zęba mlecznego100 zł Zobacz
 • Stomatologia dziecięca - Lakowanie (zabezpieczenie bruzd)100 zł Zobacz