Maestria Clinic (Warszawa Mokotów)

Maestria Clinic (Warszawa Mokotów)

Recommend

Stomatologia

ul. Rodziny Hiszpańskich 8, Warszawa, województwo Mazowieckie

Zobacz telefon

Maestria Clinic - Warszawa Mokotów to ultranowoczesna klinika stomatologiczna, wdrażająca nowatorskie techniki leczenia z zakresu ortodoncji, implantologii oraz stomatologii estetycznej. Do dyspozycji Pacjentów pozostaje ekskluzywna placówka w komfortowej lokalizacji, w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Mokotów.

Maestria Clinic - klinika dla wymagających

Maestria Clinic to jedna z najnowocześniejszych klinik stomatologicznych w Polsce, ciesząca się nienaganną reputacją nie tylko wśród branżowych specjalistów, ale – co najważniejsze – wśród Pacjentów. Maestria Clinic jest doceniana za stosowanie autorskich systemów i planów leczenia, dopasowanych do indywidualnych cech oraz preferencji najbardziej wymagających pacjentów. Każda placówka dysponuje też szeregiem innowacyjnych urządzeń i specjalistycznej aparatury, dzięki którym proces diagnostyczno-leczniczy jest niezwykle precyzyjny, możliwie bezinwazyjny i bezbolesny, a przede wszystkim – skuteczny. Wdrażanie pionierskich technik leczenia, wspieranych najnowszymi badaniami naukowymi, pozwoliły marce osiągnąć międzynarodowy sukces. Maestria Clinic – jako jedyna klinika stomatologiczna w Polsce – może pochwalić się kadrą cenionych ekspertów, należących do prestiżowej organizacji World Academy of Growth Factors & Stem Cells in Dentistry.

Maestria Clinic - lokalizacje

Maestria Clinic to dwie kliniki o nowoczesnych charakterach, położone w komfortowych lokalizacjach – w Śródmieściu (Maestria Centrum) oraz na Mokotowie (Maestria Mokotów). Maestria Clinic reprezentuje bezsprzecznie najwyższe standardy w zakresie ortodoncji, implantologii oraz stomatologii. Stosowanie najnowocześniejszych (często pionierskich) technik leczenia, a także kadra utytułowanych specjalistów sprawiły, że marka Maestria stała się uosobieniem „stomatologii przyszłości”, dorównując poziomem do prestiżowych klinik na świecie. Dzięki niepodważalnej wiedzy i doświadczeniu Zespołu klinik Maestria, a także możliwości wykorzystywania najnowszej aparatury, pacjenci mogą dziś korzystać z kompleksowego leczenia stomatologicznego, dzięki czemu osiągane efekty są całkowitym odwzorowaniem oczekiwań o zdrowiu i perfekcyjnym wyglądzie.

Maestria Clinic - kompleksowe leczenie

Dyrektor Medyczny Maestrii Clinicdr n. med. Maciej Michalak, należy do największej na świecie organizacji zrzeszającej lekarzy zajmujących się badaniami w zakresie zastosowania komórek macierzystych w stomatologii. W związku z tym, kliniki Maestria – jako pierwsze w Polsce – z powodzeniem wykorzystują w chirurgii i implantologii techniki autogenne i regeneracyjno-odtwórcze, także pod narkozą. W klinikach Maestria – poza wachlarzem standardowych usług stomatologicznych – wykonuje się także rzadkie leczenie dolegliwości stawowo skroniowo-żuchwowych, pozwalając wyeliminować problem nawracających migren, bolesności stawów, ścierania zębów czy zaciskania zgryzu. Większość zabiegów i procedur w przebiegu kompleksowego leczenia stomatologicznego przeprowadzana jest tam w miejscowym, nowoczesnym znieczuleniu komputerowym. W klinikach Maestria Śródmieście oraz Maestria Mokotów plany leczenia wykonywane są także także w oparciu o nowoczesne, multimedialne modele, dzięki którym przed rozpoczęciem zabiegów, możliwa jest dokładna wizualizacja efektów leczenia. 

Maestria Clinic - nasi lekarze

 

DR N. MED. MACIEJ MICHALAK - CHIRURG STOMATOLOGICZNY, IMPLANTOLOG, DYREKTOR MEDYCZNY MAESTRIA CLINIC

Leczy w oparciu o najnowsze naukowe odkrycia w światowej stomatologii, często proponując wiele rozwiązań jako pierwszy w kraju. Jako jedyny Polak został zaproszony do elitarnego grona World Academy of Growth Factors & Stem Cells in Dentistry, największej na świecie organizacji zrzeszającej lekarzy zajmujących się badaniami nad zastosowaniem czynników wzrostu oraz komórek macierzystych w stomatologii. Jednocześnie jako pierwszy w Polsce zaczął wykorzystywać techniki regeneracji kości oparte na mielonych zębach i szkolić z nich lekarzy na całym świecie. Jest pionierem stosowania komórek macierzystych i czynników wzrostu w chirurgii, implantologii, ratowaniu chorych zębów przed leczeniem kanałowym oraz odbudowie tkanek w leczeniu paradontozy. Z sukcesami stosuje metody pobierania szpiku kostnego z kości biodrowej, który później przyspiesza regenerację i zwiększa możliwości lecznicze. Posiada najnowocześniejszy sprzęt dostępny na świecie, pomagający autogennie regenerować tkanki: m.in. wirówki do pozyskiwania czynników wzrostu z osocza krwi pacjenta, urządzenie służące do przygotowania materiału kościozastępczego z zębów własnych pacjenta, jedno z bardziej zaawansowanych urządzeń służących do cięcia kości przy pomocy ultradźwięków. Wszelkie skomplikowane zabiegi odtwórczo-regeneracyjne wykonuje pod narkozą z zespołem anestezjologicznym.

 

 

LEK. DENT. IZABELA MICHALAK - ORTODONCJA, PROTETYKA ESTETYCZNA

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W trakcie specjalizacji z ortodoncji. Cechuje się dużą empatią oraz perfekcjonizmem. Idealnie współpracuje z pacjentami oczekującymi ponadprzeciętnych efektów estetycznych. Z powodzeniem stosuje najnowsze technologie leczenia nakładkowego, które bez wątpienia zrewolucjonizowały nowoczesną ortodoncję. Stosuje również najlepsze aparaty tradycyjne - ruchome i stałe. Wszczęty przewód doktorski o tematyce ortodontycznej. Ukończyła liczne kursy w kraju i za granicą. Autorka kilkunastu publikacji naukowych.

 

 

LEK. DENT. AGNIESZKA JANKOWSKA - STOMATOLOGIA ESTETYCZNA, PROJEKTANT UŚMIECHU METODĄ DSD - DIGITAL SMILE DESIGN

Jest autorką bardzo wielu zdrowych i pięknych uśmiechów. Osiąga spektakularne efekty poprzez wnikliwą analizę, cyfrowy projekt i wizualizację leczenia jeszcze przed jego rozpoczęciem. Tworzy i ustala kompleksowe plany leczenia, które zawsze stara się dopasować do oczekiwań i możliwości finansowych pacjenta. Jest jednym z niewielu lekarzy stosującym techniki umożliwiające cyfrową wizualizację efektów leczenia. Dzięki nim bardzo precyzyjnie planuje kształt zębów. W praktyce oznacza to, że pacjent jeszcze na długo przed rozpoczęciem leczenia, wie jak będzie wyglądał tuż po jego zakończeniu. Co więcej, specjalne modele tzw. mock-up, pozwalają „przymierzyć” zaprojektowane wspólnie przez lekarza i pacjenta uzębienie. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy odbywała w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie. Doktorantka w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie oprócz badań naukowych prowadzi zajęcia teoretyczne i praktyczne ze studentami kierunku lekarsko-dentystycznego. Jej praca badawcza związana jest z wykorzystaniem komórek macierzystych i czynników wzrostu w stomatologii. Główny obszar zainteresowań to estetyczne odbudowy protetyczne.

 

 


 

Usługi

 • Konsultacja z planem leczenia 100 zł Zobacz
 • Wypełnienie kompozytowe 150 - 300 zł Zobacz
 • Wybielanie PrevDent 2000 zł Zobacz
 • Wybielanie lampą Beyond 1200 zł Zobacz
 • Wybielanie - metoda domowa (nakładki) 800 zł Zobacz
 • Usunięcie zęba stałego 300 - 600 zł Zobacz
 • Implantacja systemem szwajcarskim Immediateload 3500 zł Zobacz
 • Implantacja systemem Zircona 5000 zł Zobacz
 • Implantacja systemem MIS V3 2500 zł Zobacz
 • Ortodoncja - Konsultacja + dokumentacja + plan leczenia (dwie wizyty) 300 zł Zobacz
 • Założenie aparatu metalowego 1 łuk zębowy 1800 zł Zobacz
 • Wizyta kontrolna z aparatem stałym 150 zł Zobacz
 • Stomatologia dziecięca - Wypełnienie w zębie mlecznym (kompozyt) 160 zł Zobacz
 • Stomatologia dziecięca - Usunięcie zęba mlecznego 100 zł Zobacz
 • Stomatologia dziecięca - Lakowanie (zabezpieczenie bruzd) 100 zł Zobacz

Komentarze