Klinika Urody MADA

Klinika Urody MADA

Kosmetyka i day spa

Ołtaszyńska 92, 53-010 Wrocław, województwo Dolnośląskie

Zobacz telefon Zobacz email

Klinika Urody MaDa to ultranowoczesna klinika beauty we Wrocławiu. Pracujemy na najwyższej jakości certyfikowanym sprzęcie Hi-Tech do kompleksowego odmładzania twarzy i ciała: Icoone Laser, Intraceuticals, Ulverin, XLase Plus, Karboksyterapia Julie, Plasmage, Ulverin R.

Klinika Urody MaDa we Wrocławiu

Najważniejszy jest klient

Istniejemy w branży beauty już od ponad 25 lat. Podstawą sprawnego funkcjonowania naszej Kliniki jest stabilny, dobrze współpracujący i sympatyczny zespół pracowników -   profesjonalni fryzjerzy, kosmetolodzy z wieloletnim stażem oraz kompetentne recepcjonistki.  Otaczamy szczególną troską  klientów  i dbamy o to, by czuli się u nas w pełni  zrelaksowani  i usatysfakcjonowani wykonanymi usługami. Podejmujemy  trafne diagnozy, co stanowi podstawę prowadzenia  indywidualnego skutecznego  planu dbania o wygląd naszych klientów. Współpracujemy na stałe z lekarzem specjalistą chirurgii plastycznej, dzięki temu możemy  klientom zaoferować sprawdzone i stosowane na całym świecie przełomowe małoinwazyjne zabiegi z krótkim czasem rekonwalescencji.

Sprzęt certyfikowany

Oferujemy pełen zakres zabiegów na twarz, ciało, dłonie i stopy. Działamy delikatnie lecz skutecznie stosując innowacyjne technologie ochrony młodości. Wszystkie zabiegi odbywają się bezboleśnie i w miłej atmosferze  - to detox dla ciała i duszy. Stosujemy zaawansowane technologie HI-TECH. Nasze gabinety wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt z pogranicza kosmetologii i medycyny estetycznej: Icoone Laser, Ulverin, XLase Plus, Intraceuticals,  Karboksyterapia Julie, Ulverin R,  Plasmage. Świadczymy również na najwyższym poziomie usługi fryzjerskie. Pracujemy na produktach  najwyższej jakości topowych marek branży beauty: Diego Dalla Palma, Selvert Thermal, Intraceuticals,  PCA Skin, pHformula, Mediderma, PQ AGE Evolution, Keune, Joico itd.

Najnowsze trendy

W naszych progach mieści się również Perfumeria dzięki czemu możemy dodatkowo    zaproponować naszym Klientom  najlepsze światowe i niszowe marki m.in. Dior, Estee Lauder, Lancome, Armani, YSL, Boss i wiele innych. Oferujemy liczne atrakcyjne promocje, nagrody i rabaty. Idąc z duchem czasów otworzyliśmy również  sklep internetowy, w którym znajdą Państwo bogatą ofertę perfum i kosmetyków.

Usługi

  • Rytuał Diego Dalla Palma – zabieg pielęgnacyjny „Zachód” 180 zł Zobacz
  • Epilacja laserowa XLase Plus - pachy 199 zł Zobacz
  • Usuwanie blizn, rozstępów Karboksyterapia Julie, od 80 zł Zobacz
  • Zabiegi ujędrniające, likwidujące cellulit Icoone Laser od 180 zł Zobacz
  • Masaż klasyczny całościowy 120 zł Zobacz
  • Selvert Thermal – L’ Espirt Dermatologique – zabieg przeciwstarzeniowy 220 zł Zobacz
  • Diego Dalla Palma – Icon Time zagęszczanie 290 zł Zobacz
  • Ulverin - lifting policzków od 1600 zł Zobacz
  • Intraceuticals – Rejuvenate od 500 zł Zobacz
  • Masaż Kobido 200 zł Zobacz

Komentarze