Instytut SPA Gwiazda Morza / Gwiazda Morza Resort SPA&SPORT

Instytut SPA Gwiazda Morza / Gwiazda Morza Resort SPA&SPORT

Hotele SPA

Hryniewieckiego 12A, 84-120 Władysławowo, województwo Pomorskie

Zobacz telefon Zobacz email

Z miłości do aktywności, w dbałości o zdrowie, ciało i umysł, holistycznie. Program Mistrzowie Aktywnego Wypoczynku to propozycja dla osób, które czerpią szczęście i siłę z ruchu oraz aktywności na świeżym powietrzu, uwielbiają sporty wodne i dbają o siebie, a także swoich bliskich.

Instytut SPA Gwiazda Morza to miejsce, w którym piękno spotyka się ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Skorzystasz tu z zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, rozluźniających masaży oraz wyjątkowych rytuałów czy seansów w saunarium. Z myślą o osobach uprawiających sport przygotowaliśmy profesjonalny program zabiegów terapeutycznych, niwelujących urazy i kontuzje, by wesprzeć Twoje ciało po wysiłku fizycznym i przygotować je do dalszych treningów. Zaznasz tu spokoju i odprężenia. Odzyskasz siły oraz moc do działania. Poczujesz przypływ dobrej energii i sił witalnych. 

Nasza filozofia

Wierzymy, że połączenie aktywności z relaksem to wyznaczniki dobrego wypoczynku. Kierując się filozofią wellness, stworzyliśmy unikatową ofertę zabiegów, odprężających masaży i rytuałów relaksacyjnych – a wszystko po to, byś odnalazł u nas harmonię ciała, umysłu i ducha.

Profesjonalne badanie na start – początek drogi do pełni wypoczynku

W Instytucie SPA Gwiazda Morza priorytetem jest dla nas Twój komfort i zdrowie. By zapewnić Ci usługi na najwyższym poziomie, każdy zabieg lub serię zabiegów poprzedza profesjonalna sesja diagnostyczna i badania. Dzięki temu możemy przygotować dla Ciebie indywidualny programu zabiegów, uwzględniając kondycję i potrzeby Twojego ciała. 

Strefa Private Spa

Ekskluzywna strefa SPA przeznaczona dla osób szczególnie ceniących prywatność. Niezwykła atmosfera, indywidualnie przygotowany program ceremonii, seansów i zabiegów w łaźni parowo-błotnej RASUL®, relaksująca muzyka i przepływające przez pomieszczenie strumienie gorącej pary zapewnią niezapomniane przeżycia. W strefie PRIVATE SPA możemy zorganizować zarówno intymną ceremonię dla dwojga, jak i SPA party dla grupy przyjaciół (6–8 osób).

 

PIELĘGNACJA TWARZY – kuracje, które wzmocnią i dotlenią skórę, zregenerują ją po zimie lub sezonie letnim, a także pobudzą geny młodości i wygładzą linie mimiczne.

SUN EXPERTISE OCHRONA SŁONECZNA by SKEYNDOR –  program zabiegów ukierunkowany na ochronę skóry przed promieniowaniem słonecznym oraz promieniowaniem elektromagnetycznym (emitowanym m.in. przez laptopy czy smartfony 

ZABIEGI HI TECH – niwelowanie problemów, kontuzji i urazów, poddając skórę i komórki skutecznej terapii. 

ENDERMOLOGIE® LPG ALLIANCE – bezinwazyjnie i mechanicznie stymuluje metabolizm komórkowy, jednocześnie pobudzając jego działanie

MESOINFUSION – nieinwazyjna metoda wtłaczania składników aktywnych w głąb skóry, wykorzystująca nowoczesne technologie

KARBOKSYTERAPIA – nowoczesne zabiegi polegające na podawaniu pod skórę dwutlenku węgla w celu likwidacji cellulitu, nadmiaru tkanki tłuszczowej i rozstępów. 

PROFACIAL – wielopłaszczyznowa platforma do zabiegów na twarz, która łączy cztery różne technologie: peeling wodny, lifting jonowy i multipolarny RF oraz ultradźwięki

MODELOWANIE I UJĘDRNIANIE CIAŁA / ZABIEGI TERAPEUTYCZNE – rozwiązywanie problemów z cellulitem, obrzękami, zastojami wodnymi, utratą jędrności skóry czy przetrenowaniem

ZABIEGI DLA KOBIET W CIĄŻY / HAPPY MUM TO BE

ZABIEGI DLA PANÓW

HAIR SPA  – zabiegi oparte na działaniu specjalnej sauny oraz produktach marki KEUNE

STREFA SPA – nasze rytuały łącz różne elementy: masaż, aromaterapię, kąpiel, zabieg pielęgnacyjny czy okład. Wśród tego typu kompleksowych zabiegów znaleźć można m.in. rytuał oparty na teorii czterech żywiołów bądź wyjątkowy rytuał przygotowujący do głębokiego, relaksującego snu.

SAUNARIUM – pozwoli Ci rozluźnić ciało, zrelaksować umysł i zaznać przyjemnego odprężenia. Zregenerujesz tu siły po wysiłku fizycznym i wzmocnisz odporność organizmu, przyspieszysz przemianę materii oraz procesy odchudzania i przygotujesz ciało do masażu.  
 

Usługi

 • Gwiazda Morza – rytuał dla dwóch osób 980 zł Zobacz
 • Time Together – romantyczny rytuał dla par 780 zł Zobacz
 • Zioła i Kwiaty” – ceremonia dla jednej osoby 320 zł Zobacz
 • Sweet Life – ceremonia dla jednej osoby 320 zł Zobacz
 • Masaż Shantalla dla kobiet w ciąży 160 zł Zobacz
 • Rytuał Piwna Uczta dla Panów 380 zł Zobacz
 • Masaż czekoladowy dla dzieci 90 zł Zobacz
 • Masaż Shantalla dla niemowlaków 120 zł Zobacz
 • Sun Expertise Before 300 zł Zobacz
 • Sun Expertise After 350 zł Zobacz
 • Okład z płatków róż 240 zł Zobacz
 • Okład kawowy detoks 260 zł Zobacz
 • Timeless Prodigy – luksusowy rytuał anti ageing 630 zł Zobacz
 • Młoda twarz bez botoxu 420 zł Zobacz
 • Terapie manualne i masaż tkanek głębokich 200 zł Zobacz
 • Aquapresso – zabieg drenujący zastoje wodne z bandażami i pressoterapią 290 zł Zobacz

Komentarze