IMPLANTIK Przywracamy Uśmiech STOMATOLOGIA IMPLANTOLOGIA PROTETYKA

IMPLANTIK Przywracamy Uśmiech STOMATOLOGIA IMPLANTOLOGIA PROTETYKA

Stomatologia

Gospodarcza 15, 22-300 Krasnystaw, województwo Lubelskie

Zobacz telefon Zobacz email

Jesteśmy Kliniką wyjątkową ,ekspresyjną, ekskluzywną i niezwykłą. Istniejemy już od 14 lat a ciągły rozwój zawdzięczamy zaufaniu naszych Pacjentów.

Klinika Implantik została stworzona dla wszystkich ceniących sobie komfort, profesjonalizm i gwarancje posiadania światowych technologii. Oferujemy usługi z zakresu implantologii, stomatologii, protetyki, medycyny estetycznej, endermologii i audiologii.

We wszystkich dziedzinach naszej działalności kierujemy się japońskim pojęciem ”Takumi” - mistrzów rzemiosła. Połączyliśmy najwyższą jakość usług i najnowocześniejsze technologie światowe z subtelnym pierwiastkiem ludzkim. Wierzymy, że tylko przy takim połączeniu osiągnięcie perfekcji w pracy jest możliwe. Kompetencje Takumi są gwarancją bezprecedensowo wysokich standardów wykonywanych usług. Klinika Implantik to miejsce doskonałych lekarzy specjalistów dla których najważniejsze dobro i zdrowie Pacjenta. Wielospecjalistyczna Klinika którą tworzymy jest także miejscem szkoleniowym gdzie wiedza zostaje przekazana innym z pasją i zaangażowaniem. Jesteśmy jedną z najbardziej zaawansowanych Klinik w Polsce i Europie. Pełna cyfryzacja wykonywanych usług połączona została z holistycznym podejściem do zdrowia Pacjenta a także z dbałością o środowisko naturalne.

W naszej Klinice dzięki ogromnemu doświadczeniu i najnowszym technologiom wykonujemy implantację natychmiastową (chirurgia jednego dnia) - pacjent na jednej wizycie ma wszczepiony implant i oddane gotowe uzupełnienie protetyczne. Jesteśmy właścicielami jedynych w skali kraju i Europy urządzeń. Również jako jedyni w Polsce posiadamy zintegrowany system do diagnostyki i leczenia zaburzeń oraz rehabilitacji stawu szczękowo-żuchwowego. W Klinice Implantik mają Państwo możliwość wykonania wszystkich prac protetycznych dostępnych na rynku.Nowoczesna protetyka to taka, która umożliwia zastosowanie szerokiego wachlarza rozwiązań protetycznych. Na bieżąco wprowadzamy wszystkie sprawdzone nowości ze świata. Jesteśmy Kliniką całkowicie scyfryzowaną - posiadamy min. najnowocześniejszy skaner wewnątrzustny, drukarki 3D. Laboratorium protetyczne znajduje się na miejscu. Większość prac protetycznych w naszej Klinice wykonywana jest w technologii CAD/CAM. Korzystamy tylko z certyfikowanych i oryginalnych materiałów. W naszej Klinice opracowaliśmy autorski program wykonywania rekonstrukcji zgryzu  IMPLANTIK DIGITAL PROSTHETIC PROTOCOL.

Aktualnie tworzymy własną bazę noclegową ( Osada Uśmiechu). Szczególnie tyczy się to pacjentów  z daleka, ale oczywiście też naszych rodaków. Podczas zabiegów bardzo skomplikowanych takich jak przeszczepy kostne, chirurgia szczękowo-twarzowa chcemy mieć pacjentów pod całkowitą kontrolą. Taki pacjent będzie miał do dyspozycji nowoczesny całoroczny kontener, urządzony na wysokim standardzie, o powierzchni 35m2. Oprócz tego zapewnimy pacjentowi atrakcje typu zwiedzanie, wycieczki rowerowe, spływy kajakowe a miłośnicy wędkowania mają możliwości łowienia w 6 h zbiorniku oddalonym od nas o 150 m.

Usługi

  • Wszczepienie implantu od 2200 zł Zobacz
  • Korona cyrkonowa od 1100 zł Zobacz
  • Cyfrowa diagnostyka zaburzeń stawu skroniowo-żuchwowego od 700 zł Zobacz
  • Zdjęcie tomograficzne od 220 zł Zobacz

Komentarze