Holistic Clinic

Holistic Clinic

Medycyna estetyczna

Racławicka 98, 02-634 Warszawa, województwo Mazowieckie

Zobacz telefonZobacz email

Holistic Clinic to nowoczesna klinika medycyny estetycznej, będąca liderem nowoczesnej laseroterapii w Polsce, która specjalizuje się w naturalnej i całkowicie bezpiecznej medycynie estetycznej. Klinikę wyróżnia holistyczne podejście do pacjenta oraz koncentracja na kompleksowej, długoterminowej i nieinwazyjnej koncepcji dbania o siebie, zgodnie z filozofią Smart Aging.

Holistic Clinic – holistyczne podejście do pacjenta 

Holistic Clinic jest nowoczesną kliniką medycyny estetycznej, którą wyróżnia holistyczne podejście do pacjenta. Wierzymy, że piękno wynika z równowagi między zdrowym ciałem, umysłem i psychiką. Koncentrujemy się na holistycznej, długoterminowej i nieinwazyjnej koncepcji dbania o siebie, zgodnie z naszą autorską filozofią Smart Aging. Dlatego też oferujemy naszym pacjentom szeroki wachlarz indywidualnie dobranych usług z zakresu nowoczesnej laseroterapii, medycyny estetycznej, dermatologii, kosmetologii, czy ginekologii estetycznej.

Holistic Clinic – lider nowoczesnej laseroterapii

Holistic Clinic jest prekursorem w stosowaniu innowacyjnych metod leczenia oraz pielęgnacji skóry twarzy i ciała. W Holistic Clinic wykorzystywane są sprzęty i technologie najnowszej generacji, które stymulują naturalne procesy regeneracyjne w organizmie. Są to między innymi najnowocześniejsze lasery oraz urządzenia do fototerapii, dzięki którym nasi pacjenci mają możliwość skorzystania z usług medycznych na najwyższym światowym poziomie. Zespół najwyższej klasy specjalistów nieustannie śledzi najnowsze, światowe trendy w medycynie estetycznej i dzięki zaangażowaniu międzynarodowych inwestorów wprowadza do Polski najnowocześniejsze technologie, tak aby pacjenci Holstic Clinic mieli dostęp do najnowszych światowych terapii jako pierwsi w Polsce. 

Holistic Clinic jest pierwszą i jedyną kliniką w Polsce i Europie, która wykonuje zabiegi odmładzające skórę jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń na świecie – platformą laserową do twarzy i ciała Joule™X

Holistic Clinic – zespół doświadczonych specjalistów

Pacjenci Holistic Clinic otoczeni są kompleksową opieką najwyższej klasy ekspertów z wielu dziedzin. Kompetentny zespół doświadczonych lekarzy i kosmetologów dba o to, aby każdy pacjent otrzymał długofalowy plan zabiegów Smart Aging, specjalnie dobrany do swoich indywidualnych potrzeb. 

Nasi lekarze i specjaliści śledzą najnowsze światowe trendy w dziedzinie medycyny estetycznej i regularnie odbywają szkolenia w najbardziej prestiżowych ośrodkach naukowych na całym świecie, podnosząc kwalifikacje zawodowe oraz rozwijając swoją wiedzę i umiejętności z zakresu stosowania nowoczesnych technologii w medycynie.  Dzięki temu, każdy pacjent Holistic Clinic, może być pewien, że jego zdrowie i uroda są w dobrych rękach, a efekty przeprowadzonych zabiegów będą utrzymywać się przez długi czas.

Holistic Clinic – skuteczne autorskie terapie

Specjaliści Holistic Clinic są prekursorami w stosowaniu innowacyjnych metod leczenia oraz pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Proponowane przez nich autorskie programy, opracowane przy wykorzystaniu specjalistycznej wiedzy i wieloletniego doświadczenia, są unikalnym połączeniem najbardziej efektywnych zabiegów, oferowanych przez klinikę. Dzięki wykorzystaniu efektu synergii, dają one naszym pacjentom gwarancję najlepszych rezultatów.

Holistic Clinic – indywidualne podejście

W Holistic Clinic każdy pacjent jest traktowany indywidualnie, a odpowiednie plany terapii są dobierane w oparciu o szczegółową diagnozę stanu zdrowia pacjenta. Podczas pierwszego spotkania każdy z lekarzy Holistic Clinic przeprowadza szczegółowy i dogłębny wywiad z pacjentem, który zostaje uzupełniony o raport powstały w oparciu nowoczesne narzędzia diagnostyczne stosowane w klinice. Takie całościowe spojrzenie na pacjenta, a nie koncentracja na przeprowadzaniu pojedynczych zabiegów, pozwala na właściwą ocenę potrzeb pacjenta oraz przygotowanie efektywnego planu terapii „szytego na miarę”.
 

Usługi

 • Halo™ hybrydowy laser frakcyjnyod 3000 zł Zobacz
 • Forever Young BBLTMod 1750 zł Zobacz
 • diVa™ Laserowa Terapia Okolic Intymnychod 3000 zł Zobacz
 • Skin Tyte™ podczerwieńod 900 zł Zobacz
 • ProFractional Therapy™ laser frakcyjny3350 zł (twarz) Zobacz
 • Masaż twarzy Smart Aging300 zł Zobacz
 • Przeszczep włosów metodą FUEod 10900 zł Zobacz
 • HydraFacial – nowoczesne oczyszczanieod 450 zł Zobacz
 • Mezoterapia – rewitalizacja skóryod 500 zł Zobacz
 • DERMAPEN®od 700 zł Zobacz
 • Ultherapy® by Ulthera® – lifting i napięcie skóryod 1200 zł Zobacz
 • Blefaroplastyka chirurgiczna korekcja powiek4500 zł Zobacz
 • Epilacja laserowa Vectusod 150 zł Zobacz
 • Peelingi medyczneod 250 zł Zobacz
 • Ondaod 1200 zł Zobacz

Komentarze