Dermamed Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

Dermamed Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

Medycyna estetyczna

Żeromskiego 77, 50-312 Wrocław, województwo Dolnośląskie

Zobacz telefon Zobacz email

Dermamed Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii prof. Pawła Surowiaka to wiodący ośrodek w branży. W oparciu o doświadczenie i wiedzę ekspertów oraz najlepsze technologie medyczne oferuje usługi z zakresu medycyny estetycznej na najwyższym światowym poziomie.

Dermamed - czym się zajmujemy?

Dermamed to centrum medycyny estetycznej i laseroterapii stworzone w 2006 roku we Wrocławiu przez uznanego eksperta profesora Pawła Surowiaka. Naszym celem jest oferowanie najwyższego poziomu usług w zakresie medycyny estetycznej w oparciu o wiedzę i kompetencję zespołu doświadczonych ekspertów z wielu dziedzin:

- medycyny estetycznej

- laseroterapii

- dermatologii

- chirurgii plastycznej

- chirurgii naczyniowej

- ginekologii estetycznej

- fizjoterapii

- kosmetologii

- dietetyki

Dermamed to prawdopodobnie największe centrum stosowanych w tej dziedzinie technologii medycznych, zarówno diagnostycznych, jak i terapeutycznych, głównie laserowych. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu medycyny estetycznej, stawiając szczególny nacisk na diagnostykę, działania profilaktyczne oraz na wykorzystywanie mechanizmów regeneracyjnych dla uzyskiwania jak najbardziej naturalnych i trwałych efektów.

Uważamy, że stosowanie terapii łączonych, z użyciem różnych technologii medycznych oraz w oparciu o kompetencje specjalistów różnych dziedzin cechuje się najwyższą efektywnością i bezpieczeństwem. Ta filozofia sprawiła, że Dermamed to obecnie wiodący na rynku ośrodek medycyny estetycznej i laseroterapii.

Laseroterapia - różnorodność dla odmłodzenia skóry

Laseroterapia już kilka lat temu zdobyła szczyty rankingów skutecznych metod odmładzania skóry i króluje w nich do dziś. Jednak warto pamiętać, że odmładzanie odmładzaniu nierówne, a żeby uzyskać spektakularne efekty, konieczna jest ogromna wiedza na temat technologii i potrzeb skóry pacjenta.

- W Dermamed zawsze podkreślamy, że kluczem do skutecznej terapii odmładzającej jest wywiad medyczny, zrozumienie potrzeb pacjenta i dobór planu terapeutycznego. Dziś możemy wybierać spośród wielu metod, w zależności od zaawansowania procesów starzenia skóry, czasu, jaki pacjent może poświęcić na rekonwalescencję, czy priorytetowego celu, jaki pragniemy osiągnąć: od delikatnego fotoodmłodzenia, ujędrnienia, likwidacji zmarszczek, usunięcia przebarwień, czy podniesienia owalu twarzy- wyjaśnia prof. Paweł Surowiak, ekspert wrocławskiego centrum laseroterapii Dermamed.

W klinice Dermamed do dyspozycji pacjentów zainteresowanych terapiami odmładzającymi pozostaje kilkanaście laserów o różnych długościach fali i wskazaniach - takich jak urządzenia IPL, HIFU, lasery wysokoenergetyczne o szerokich zastosowaniach, w tym najnowocześniejsze odsłony laserów pikosekundowych, platforma Fotona, czy innowacyjny laser CO2. Jednak przede wszystkim, warto zwrócić uwagę na unikalne efekty uzyskiwane dzięki autorskim, laserowym terapiom łączonym. Wśród tych ostatnich wyjątkową skutecznością cieszą się silnie odmładzające zabiegi laserem Fotona R11 zapewniającym precyzyjny resurfacing, połączone z głęboką przebudową skóry z użyciem lasera CO2. Zaś dla miłośników delikatniejszych zabiegów Dermamed przygotował nieinwazyjny duet: fotoodmładzanie Nordlys łączone z nieablacyjną przebudową głębszych warstw skóry głowicą Frax.

Usługi

 • BOTOX od 450 zł Zobacz
 • KWAS HIALURONOWY - POWIĘKSZANIE UST (cena uzależniona od rodzaju użytego preparatu i liczby ampułek) od 650 Zobacz
 • KWAS HIALURONOWY - WOLUMETRIA (cena uzależniona od rodzaju użytego preparatu i liczby ampułek) od 1000 zł Zobacz
 • KWAS HIALURONOWY - WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK (cena uzależniona od rodzaju użytego preparatu i liczby ampułek) od 650 zł Zobacz
 • OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE Regeneris (1 ampułka) 700 zł Zobacz
 • OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE i-PRF prof. Choukrouna (4 ampułki) 599 zł Zobacz
 • RADIESSE (1 ampułka 1,5 ml) 1650 zł Zobacz
 • EPILACJA LASEROWA - DEPILACJA LASEROWA (laser Nordlys / Ellipse / eMax) od 150 zł Zobacz
 • LASEROWE LECZENIE PRZEBARWIEŃ (w zależności od rozległości zabiegu) od 100 zł Zobacz
 • LASEROWE ZAMYKANIE NACZYŃ (w zależności od rozległości zabiegu) od 100 zł Zobacz
 • LASEROWE ODMŁADZANIE SKÓRY – LASERY FRAKCYJNE (Laser Fraxel, Laser Fotona, Laser FRAX1550, Laser PICOcare) od 500 zł Zobacz
 • ULTHERA (linia brwi, okolica oczu, linia żuchwy, szyja, podbródek, policzki; cena ustalana indywidualnie z lekarzem) od 400 zł Zobacz
 • COOLTECH – KRIOLIPOLIZA 700 zł (1 przyłożenie); 900 zł (2 przyłożenia) Zobacz
 • ZABIEGI NA CELLULIT I MODELUJĄCE SYLWETKĘ (Endermologia, VelaShape 1, VelaShape 2, Maximus Trilipo, Venus Legacy, karboksyterapia Reology) cena zależna od zabiegu Zobacz
 • LINERASE (Twarz + szyja + dekolt) 1200 zł Zobacz
 • NICI PDO haczykowe (1 sztuka) 500 zł Zobacz

Komentarze