DEPICENTER

DEPICENTER

Kosmetyka i day spa

Karola Libelta 26A, 61-707 Poznań, województwo Wielkopolskie

Zobacz telefonZobacz email

Zadbaj z Nami o swoje naturalne piękno. Miejsce stworzone z myślą o ludziach którzy cenią indywidualne i kompleksowe podejście do klienta.

DEPICENTER to miejsce stworzone z myślą o ludziach, którzy cenią wysoką jakość usług, profesjonalizm i bezpieczeństwo. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie i otoczony zostaje kompleksową opieką kosmetologa. Naszym celem jest stworzenie miejsca, które zaspokoi Państwa potrzeby, pozwoli zapomnieć o codziennym natłoku zajęć i pomoże zakończyć dzień chwilą dla ciała. Wszystkie zabiegi wykonywane są w naszym gabinecie przez wykwalifikowaną kadrę kosmetologów z ogromną wiedzą popartą wieloletnim doświadczeniem oraz certyfikowanymi szkoleniami.

Przed rozpoczęciem przygody z DEPICENTER, gwarantujemy przeprowadzenie szczegółowej, bezpłatnej konsultacji, w celu zapoznania się z Państwa oczekiwaniami, ułożenia indywidualnego planu zabiegów oraz przekazania wszelkich niezbędnych informacji dot. zabiegów.W naszym gabinecie pracujemy tylko na najnowszym i najskuteczniejszym sprzęcie, będącym liderem na światowym rynku kuracji do walki z owłosieniem, laserze amerykańskiej firmy Lumenis Light Sheer Duet, który zdobył wiele światowych nagród. W DEPICENTER mogą Państwo dodatkowo skorzystać z zabiegów odmładzających na twarz oraz wyszczuplających na ciało. Do zabiegów wykorzystujemy preparaty najlepszych firm m.in. Revitacare, pHFormuła, które wybrane zostały w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie, a o ich jakości świadczyć mogą zdobyte nagrody na światowym rynku medycyny estetycznej i kosmetologii.

Możemy Państwu zagwarantować, że korzystając z usług naszego gabinetu uzyskają Państwo najlepsze efekty zabiegowe. Nasz pełen pasji do kosmetologii i medycyny estetycznej, personel chętnie odpowie na Państwa pytania, a zabieg przeprowadzony w naszym gabinecie będą Państwo miło wspominać, dzięki przyjaznej i pełnej profesjonalizmu atmosferze.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegową i rozpoczęcia z nami drogi do piękna.

Usługi

  • Epilacja laserowaOD 79 ZŁ Zobacz
  • Modelowanie sylwetki Alma SpadeepOD 299 ZŁ
  • Mezoterapia igłowaOD 250 ZŁ Zobacz
  • Lipoliza iniekcyjnaOD 229 ZŁ Zobacz
  • Ph FormulaOD 200 ZŁ Zobacz
  • ProfhiloOD 900 ZŁ Zobacz
  • M.Pen - mezoterapia mikroigłowaOD 250 ZŁ Zobacz
  • Geneo +OD 249 ZŁ Zobacz
  • Zamykanie naczyń krwionosnych i usuwanie przebarwieńOD 99 ZŁ Zobacz

Komentarze