DENmed

DENmed

Stomatologia

Kościuszki 51B, 87-100 Toruń, województwo Kujawsko-pomorskie

Zobacz telefon Zobacz email

Nasza klinika może się poszczycić wieloma atutami. Do największych z nich niewątpliwie należy wyspecjalizowana kadra stomatologów oraz innych specjalistów współpracujących z naszym ośrodkiem. O wysokich kwalifikacjach i ciągłej chęci zgłębiania wiedzy dobitnie świadczą dyplomy i certyfikaty posiadane przez nasz zespół. Specjaliści Kliniki Stomatologicznej DENmed biorą udział w licznych programach badawczych, co pozwala im na bieżące zapoznawanie się z najnowszymi standardami obowiązującymi we współczesnej stomatologii. Sukcesywnie przechodzą kolejne kursy i szkolenia doskonalące, dzięki którym zdobywają uprawnienia do posługiwania się innowacyjnymi technikami zabiegowymi, a to wiąże się ze stopniowym poszerzaniem zakresu świadczonych przez nich usług. Dzięki temu nasi pacjenci mają dostęp do najnowszych metod leczenia, przechodzą bezbolesne zabiegi cechujące się trwałością uzyskanych efektów oraz wysokim stopniem ich estetyki.

Klinika Stomatologiczna DENmed to nowoczesna, doskonale wyposażona placówka, która swoim Pacjentom oferuje szeroki zakres zabiegów z różnych dziedzin stomatologii. W naszej ofercie znajduje się stomatologia estetyczna, zachowawcza i dziecięca, przeprowadzamy leczenie endodontyczne zębów, zabiegi chirurgii stomatologicznej oraz protetyki, naszym Pacjentom oferujemy również implanty stomatologiczne, pozwalające w sposób skuteczny i trwały odzyskać piękny uśmiech. Szeroki zakres procedur stomatologicznych pozwala kompleksowo zadbać o uśmiech w jednym miejscu, co dla naszych Pacjentów stanowi oszczędność czasu i gwarancję najwyższej jakości zabiegów.

Bezpieczeństwo Pacjentów oraz najwyższa jakość przeprowadzanych zabiegów mają dla nas znaczenie priorytetowe, dlatego w trakcie pracy stosujemy tylko sprawdzone materiały, pochodzące od uznanych światowych producentów, i korzystamy z najwyższej jakości sprzętu medycznego. Na bieżąco śledzimy możliwości, jakie niesie ze sobą nowoczesna stomatologia, systematycznie uzupełniając naszą ofertę o innowacyjne zabiegi i nowoczesne rozwiązania. Jako pierwsi w Toruniu wykonujemy zdjęcia rentgenowskie najwyższej klasy cyfrowymi aparatami RTG, naszym Pacjentom oferujemy także nowatorską w skali całego kraju technologię wykonywania koron z tlenku cyrkonu.

Usługi

 • Endodoncja OD 550 ZŁ Zobacz
 • Protetyka OD 1100 ZŁ Zobacz
 • Implanty OD 3000 ZŁ Zobacz
 • Implanty indywidulane CENA USTALANA INDYWIDUALNIE Zobacz
 • Periodontologia OD 150 ZŁ Zobacz
 • Stomatologia Estetyczna OD 220 ZŁ Zobacz
 • Ortodoncja OD 2000 ZŁ Zobacz
 • Stomatologia zachowawcza OD 220 ZŁ Zobacz
 • Stomatologia dziecięca OD 100 ZŁ Zobacz
 • Chirurgia stomatologiczna OD 350 ZŁ Zobacz
 • Profilaktyka i higiena OD 100 ZŁ Zobacz

Komentarze