Advertisement

 

 

LUMEA PRESTIGE BRI956/00

URZĄDZENIE DO DOMOWEJ DEPILACJI IPL

 

10 testerek przetestowało urządzenie LUMEA PRESTIGE BRI956/00. Poznajcie ich opinie po 6 tygdniach i 5 miesiącach stosowania.

ZOBACZ WYNIKI TESTU

Każda z nas marzy o gładkim ciele na długi czas. Urządzenie do domowych zabiegów IPL PHILIPS LUMEA PRESTIGE BRI956/00 sprawia, że możemy pozbyć się niechcianych włosków.

Zamiast codziennego golenia lub zabiegów depilacyjnych raz na kilka tygodni wystarczą już 3 sesje z tym urządzeniem by pozbyć się do 92% niechcianych włosków i uzyskać jedwabiście gładką skórę nawet do 6 miesięcy

8 powodów, dla których warto wybrać urządzenie Philips Lumea Prestige


1. Długotrwały efekt: Gładka skóra aż do 6 miesięcy*
2. Szybkość: Czas zabiegu na obu łydkach to tylko 8.5 min.**
3. Wyjątkowa skuteczność: Do 92% redukcji owłosienia już po pierwszych 3 zabiegach***
4. Czujnik SmartSkin: Doradzi najlepsze ustawienie intensywności dla twojej skóry.
5. Wyjątkowe nasadki: Zaprojektowane z myślą o różnych obszarach twojego ciała (bikini, pachy, twarz, ciało)
6. Bezpieczeństwo: Stworzona we współpracy z dermatologami i ekspertami w dziedzinie skóry.
7. Brak ukrytych kosztów: Produkt nie wymaga używania wymiennych lamp ani żeli.
8. Wygoda: Zasilanie zarówno sieciowe, jak i bezprzewodowe

* Przy przestrzeganiu zalecanego harmonogramu zabiegów; średnia redukcja owłosienia po 12 zabiegach: 78% na łydkach, 64% na okolicach bikini, 65% na obszarach pod pachami; indywidualne wyniki mogą się różnić.
** Przy zasilaniu sieciowym; wskazanie czasu dla najwyższego ustawienia energii
*** Mierzone na nogach, po 3 zabiegach, 27 z 55 kobiet osiąga 92% lub więcej wyników; Przy zasilaniu sieciowym; wskazanie czasu dla najwyższego ustawienia energii; przy przestrzeganiu harmonogramu zabiegów.

Wyniki testu

Czy urządzenie PHILIPS LUMEA PRESTIGE BRI956/00 sprawdziło się u naszych testerek?

Zdecydowanie tak! Większość testerek zmieniłaby swój dotychczasowy sposób golenia na Philips Lumea Prestige!

Testujące dziewczyny zostały zapytane o opinie o urządzeniu po 6 tygodniach stosowania. Chciałyśmy poznać ich pierwsze opinie po kilku pierwszych zabiegach. Już wtedy wszystkie zauważyły, że po użyciu urządzenia włosków jest mniej i są słabsze. 

Po 5 miesiącach używania, po raz drugi spytałyśmy nasze testerki o opinie. Chciałyśmy wiedzieć, jak urządzenie sprawdza się w dłuższym okresie czasu. Okazuje się, że opinie nie mogą być inne niż pozytywne. Urządzenie jest wygodne, szybkie i sprawia, że skóra jest jedwabiście gładka przez długi czas. Testerki potwierdzają usunięcie 85% niechcianych włosków z ciała. 

Chcecie wiedzieć więcej? Obejrzyjcie video i przeczytajcie OPINIE poniżej

 

Opinie po 6 tygodniach

ANNA

Produkt philips lumea zaskoczył mnie swoim działaniem. Jest lekki i łatwy w użyciu. Dzięki wymiennym nakładkom łatwo można dotrzeć w każdą partię ciała, jak np. pachy, czy okolice bikini. Jest bezbolesny, aczkolwiek w okolicach pach poczułam nieprzyjemne ukłucie, ale zdarzyło się to tylko dwa razy. Zauważyłam, że owłosienie na łydkach jest rzadsze i później wyrasta. Myślę, że gdybym miała to urządzenie to przy regularnym i częstym użytkowaniu owłosienie pojawiało by się sporadycznie. Polecam każdemu ten niezawodny sprzęt. Ja już wiem, co będę chciała od męża na imieniny, które będę niedługo obchodzić. :)

NATALIA

Philips Lumea Prestige tu urządzenie do domowej depilacji światłem IPL. To oznacza, że taki zabieg możemy przeprowadzić w domowym zaciszu bez konieczności wychodzenia z domu, co jest nieocenionym udogodnieniem w obecnych czasach. Urządzenie jest bardzo intuicyjne, co sprawia że używa się go jeszcze szybciej i przyjemniej. Do wyboru mamy 5 poziomów intensywności światła. Możemy jednak skorzystać z pomocy urządzenia i po naciśnięciu lupki i przyłożenia nasadki do skóry zostanie nam wskazany zalecany poziom intensywności. W moim przypadku to 4. Do dyspozycji otrzymujemy urządzenie, zasilacz, kosmetyczkę do przechowywania oraz aż 4 nasadki odpowiednio do ciała, pach, twarzy oraz okolic bikni! Dzięki temu mamy pewność, że wybrana partia ciała będzie potraktowana ze specjalną uwagą! Depilacja dla mnie jest bezbolesna, jedynie w okolicy pach odczuwałam lekkie szczypanie. Jednak nie nazwałabym tego bólem, a jedynie mocniejszym odczuciem :) Po przeprowadzonych zabiegach mogę stwierdzić, że włosków jest z pewnością mniej. I jeżeli taka tendencja będzie się utrzymywać to efekty z pewnością będą zauważalne gołym okiem. A nadchodzące lato będzie należało do mnie! Już teraz wiem, że z tym urządzeniem będzie mi się ciężko rozstać!

JOANNA

Urządzenie Philips Lumea sprawdziło się fantastycznie. Sam proces usuwania włosków jest bardzo szybki. Odczucie podczas zabiegu jest "dziwne", ale nie nieprzyjemne. Jestem bardzo zadowolona z efektów, włosków jest widocznie mniej. 

BEATA

Moja opinia o depilacji urządzeniem Philips Lumea nie może być inna jak tylko pozytywna. Jestem posiadaczką ciemnego owłosienia na ciele i wydaje mi się,że urządzenie jest dedykowane takim właśnie osobom. Jeżeli chodzi o ręce i pachy - wystarczyły 2-3 użycia i włoski praktycznie przestały odrastać, a na łydkach i okolicach bikini owłosienie zmniejszyło się o 70 %. Pewnie jeszcze 2-3 depilacje i też wyeliminuję te włoski. Samo urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, bardzo intuicyjne i bardzo estetycznie wykonane. Spotkałam się z opiniami, że urządzenie jest ciężkie, moim zdaniem nie jest , a depilacja nawet całych nóg nie sprawiała mi problemu i nie była uciążliwa. Szybko dochodzi się do wprawy, a sama depilacja nie trwa długo. Pomocne są też nasadki dedykowane do określonych partii ciała (bikini, twarz, pachy). Co do bolesności zabiegu, to wydaje mi się ,że kluczowym jest dostosowanie mocy lamp do swojego ciała, ja czułam tylko lekkie ciepło, przy delikatniejszych patiach czasami czułam gorąco, ale nie mogę tego nazwać bolesnością.Podsumowując: ten typ depilacji przekonał mnie, trzeba tylko być świadomym, że włoski będą po jakimś czasie odrastać (będą słabsze)i trzeba będzie wykonywać zabiegi przypominające ,ale raz na miesiąc-dwa zależy od predyspozycji , może nawet rzadziej. Nie pozostaje mi nic innego jak gorąco polecić to urządzenie i dokonać zakupu takiego sprzętu :)

ANNA

Philips Lumea daje efekt wow. Mam stosunkowo ciemne włoski, które są widoczne na mojej skórze. Philips Lumea sprawił, że jest ich zdecydowanie mniej. Po zabiegu skóra jest gładka i nie mam na niej podrażnień, jak po każdym wcześniejszym goleniu. Rozważyłabym zakup tego urządzenia. 

MAGDALENA

Lumea uratowała mi wakacje. Od jakiegoś czasu borykam się z problemem podrażnień i wrastających włosków po goleniu. Dzięki urządzeniu moje pachy i nogi są gładkie, ale nie poranione jak po goleniu zwykłą maszynką. Sam proces depilacji nóg bardzo przyjemny i nie podrażnia skóry. Lekki dyskomfort odczuwałam tylko podczas stosowania go na delikatnych partiach ciała, pod pachami i w pachwinach 

RAMONA

Doskonałe urządzenie, szczególnie dla mnie. Jestem posiadaczka ciemniejszych włosków, które mają tendencję do szybkiego odrastania. Szybko stają się znowu widoczne. Po pierwszych zabiegach okazało się, że jest ich co raz mniej. Dodatkowym plusem są nakładki do depilacji pach, myślałam, że się nie odważe, ale jednak i nie zawiodłam się. To 100% lepszy sposób niż depilacja maszynką.

AGATA

Z pewnością nie można ocenić działania Philips Lumea po tak krótkim czasie. Uważam, że czas testowania powinien być dłuższy aby faktycznie ocenić działanie urządzenia. Po 6 tygodniach jego ocena nie będzie adekwatna.

MONIKA

Dziękuję bardzo za możliwość przetestowania urządzenia. W porównaniu z innymi urządzeniami do depilacji światłem Lumea sprawdziła się znakomicie. Dołączone końcówki sprawiają, że urządzenie jest bardziej precyzyjne i fajnie sprawdza się w trudno dostępnych miejscach ;) Po tym czasie testów widzę, że włosków jest zdecydowanie mniej i są słabsze. Jestem ciekawa jaki efekt byłby po dłuższym stosowaniu.

KATARZYNA

Super urządzenie, szkoda, że test trwał tylko 6 tygodni. Jestem ciekawa jakie efekty uzyskałabym po testowaniu trgo urządzenia przez dłuższy czas. Jak do tej pory jestem zadowolona, widzę zdecydowanie mniej odrastających włosków. Sam zabieg jest momentami nieprzyjemny, ale na pewno mniej bolesny niż wosk. 

Opinie po 5 miesiącach

ANNA

Im dłużej stosuję urządzenie tym lepiej sie sprawdza. Przyzwyczaiłam się do jego działania więc zabieg nie jest już dla mnie nieprzyjemny. Bardzo podoba mi się to, że moja skóra jest gładka i nie wymaga częstej depilacji, aktualnie co kilka tygodni dla "przypomnienia" używam Lumei na łydkach i udach. Nie wiem jak mogłam do tej pory żyć bez tego urządzenia.

NATALIA

Po pięciu miesiącach stosowania tego urządzenia mogłam poznać w pełni możliwości tego urządzenia! Depilacji światłem IPL powinna spróbować każda osoba, która ma dość zabawy z tradycyjnymi maszynkami do golenia i nie chce stale podrażniać skóry, a chce się przez długi czas cieszyć gładką skórą! I w dodatku możemy to zrobić sami w zaciszu domowym bez konieczności wychodzenia do salonu kosmetycznego, zwłaszcza w tych trudnych czasach. Urządzenie jest bardzo intuicyjne, co sprawia że używa się go jeszcze szybciej i przyjemniej. Pięć poziomu intensywności światła jest świetnym pomysłem, ponieważ można dopasować to do własnego odcienia skóry. A dla pewności możemy skorzystać z pomocy lupki, która doradzi nam na jakim poziomie intensywności powinniśmy pracować. Fakt, że w komplecie są aż 4 nasadki odpowiednio do ciała, pach, twarzy oraz okolic bikni jest na ogromny plus! Dzięki temu mamy pewność, że wybrana partia ciała będzie potraktowana ze specjalną uwagą! Można pracować na urządzeniu podłączonym do zasilania lub nie, w zależności od tego jak nam wygodniej, co sprawia że urządzenie jest mobilne wraz z nami. Dołączona do zestawu kosmetyczka aż zachęca do tego, by urządzenie wziąć ze sobą w podróż. I dla jasności! Nie ma mowy o żadnym bólu, dla mnie to jedyne przyjemne łaskotanie i uczucie ciepła. Po tym okresie używania tego urządzenia widzę gołym okiem, że tego włosienia jest po prostu mniej. Jeżeli miałabym określić to procentowo, to wskazałabym na wartość 85%.

JOANNA

Nie wiem jakim cudem nie miałam wcześniej tego urządzenia. Regularne zabiegi stały się dlaa mnie rutyną. A moja skóra....niesamowite jak gładka. Wcześniej często się zacinałam, miałam ranki na nogach i pod pachami. Teraz nie pamiętam kiedy używałam maszynki. Lumea to nowa jakość w depilacji!

 

ANNA

Podtrzymuje swoją pozytywną opinie. Im dłużej używam urządzenia tym mniej mi jest potrzebne. Włoski znikają i wystarczy jeden zabieg na 2-3 tygodnie żeby już więcej się nie pojawiły. To niesamowita wygoda i oszczędność czasu Dziękuję, że poznałam to urządzenie.

MAGDALENA

Lumea zmieniła moje życie i to nie żart. Wakacje minęły mi zupełnie bezproblemowo. Od dawna miałam problem z depilacją i wrastającymi włoskami, a dzięki lumei moje nogi są gładkie i bez ran. Brzydkie ślady po wrastających włoskach zniknęły z czasem i teraz nie wstydziłam się chodzić z odsłoniętymi nogami. Lumea na prawdę odmieniła moje życie.

AGATA

Stosując urządzenie Philips Lumea oczekiwałam, że w dość szybki sposób pozbędę się niechcianego owłosienia. Należy zauważyć, że stosowałam urządzenie regularnie. Depilacja tym urządzeniem była właściwie bezbolesna, jedynie w okolicach bikini odczuwałam mały dyskomfort. Najlepszy efekt uzyskałam pod pachami. Łydki i okolice bikini wymagają jeszcze pracy. Jednak biorąc pod uwagę całą pracę z urządzeniem Philips Lumea oceniam ją bardzo pozytywnie. Jest to łatwa, w zasadzie przyjemna forma depilacji, choć są różne efekty na różnych częściach ciała.

MONIKA

Im dłużej go używam tym jest lepsze. Już nie czuję dyskomfortu przy stosowaniu lumei. Możliwe że się przyzwyczaiłam, albo nie stosuje jej już tak często. Jak na początku. Nie używam jej tak często bo nie muszę. Odrastające włoski przestały być moją zmorą. Kocham to urządzenie i dziękuję że mogę go używać

RAMONA

Nadal nie mogę wyjść z podziwu. Lumea super się sprawdza. Po pierwszych zabiegach widziałam efekty, ale im regularniej je robiłam, tym włosków było mniej. Urządzenie super się sprawdziło pod pachami i na łydkach. Dodatkowo używałam go też na twarzy i tam efekt też był pozytywny. Myślę, że Lumea jest godna swojej ceny i spokojnie może zastąpić inne sposoby depilacji.

KATARZYNA

Lumea stała się moją największą przyjaciółką, nie muszę się już martwić o odrastające włoski. Skóra jest gładka i bez podrażnień, a co najważniejsze nie mam już problemu z wrastającymi włoskami. Dzięki Lumei nie tracę czasu na zbędne zabiegi depilacji.

BEATA

Po kilkumiesięcznym testowaniu produktu mogę tylko potwierdzić, że jest to świetne urządzenie. Trzeba tylko zdawać sobie sprawę, że nie usuwa ono całkowicie owłosienia "na zawsze" i konieczne są sesje przypominające ( średnio raz na miesiąc, dwa). Bez tego po jakimś czasie włoski zaczną odrastać. Co prawda słabsze i nie wszystkie ale odrosną. Mimo wszystko swoją skutecznością, komfortem użycia i częstotliwością bije wszystkie znane mi metody depilacji na głowę. Są oczywiście profesjonalne zabiegi w zakładach kosmetycznych, ale jest to nieporównywalnie droższa opcja w dodatku nie dająca gwarancji sukcesu. Szczerze polecam i już się boję że kiedyś będę musiała pożegnać się z testowanym urządzeniem, a do zwykłej golarki nie mam zamiaru wracać :)

KUP PRODUKT

PHILIPS
LUMEA

KUP PRODUKT