Euro 2020 - nadzieja dla kibiców

Po nieudanym meczu Polaków na Euro 2020 potrzebujecie otuchy? Voilà! Reprezentacja Polski kobiet w piłce nożnej pokonała Czechy 5:0 w meczu towarzyskim rozrywanym w Kartagenie.

Nasze piłkarki były niezwyciężone, strzelając Czeszkom gola za golem. W 26. i 34. minucie gola przeciwniczkom strzeliła Ewa Pajor. Jeszcze przed przerwą do 3:0 wynik zwiększyła Adriana Achicińska. W 69. minucie meczu czwartą bramkę dla Polski strzeliła Weronika Zawistowska, a finałowego gola na wynik 5:0 strzeliła Zofia Buszewska.

Towarzyski mecz Polska – Czechy był ostatnim sprawdzianem przed eliminacjami do mistrzostw świata 2023 w kobiecej piłce nożnej.

- Po przegranych eliminacjach do EURO Polki wzięły srogi rewanż na Czeszkach. Przypomnijmy, iż w niedawno zakończonych eliminacjach do EURO Polki z Czeszkami zremisowały 0:0 i przegrały 0:2, tracąc szanse na awans. Wysoka wygrana z Czeszkami jest dobrym prognostykiem przez rozpoczynającymi się na jesieni tego roku eliminacjami do Mistrzostw Świata - czytamy na stronie Polska Piłka Kobiet.

17 września 2021 polskie piłkarki spotkają się na boisku z Belgijkami.

Widząc tak spektakularny sukces Reprezentacji Polski kobiet w piłce nożnej, możemy powiedzieć tylko jedno: GO GIRLS! Natomiast naszym piłkarskim gwiazdom męskiej piłki, życzymy by w następnym meczu mieli co najmniej tyle ikry, co nasze dzielne piłkarki! Oczywiście nie namawiamy do bojkotu Euro 2020, ale może czasem, Drodzy Fani Footballu, warto spojrzeć szerzej i nie pomijać tych, które w tej naszej piłce nożnej naprawdę potrafią mieć jaja!