Problem z pełną erekcją u partnera

autor: anonimowy 19.08.2016 17:03

19.08.2016 17:03

Witajcie,

Nie wiem co mam zrobić w mojej sytuacji. Mąż ma problem od pewnego czasu problem z pełnym wzwodem. Czasami też musi dokończyć "sam". Widzę, że go to stresuje i czuje się niekomfortowo, a ja również nie osiągam przez to pełnej satysfakcji. Ma 36 lat, wiadomo, stresu w życiu jak każdy ale uprawia dość regularnie sport, biega. Między nami zawsze dobrze się układało i nie chce żbyśmy to stracili. Czy macie podobne doświadczenia? Czy jesteście mi w stanie coś podpowiedzieć?

pozdrawiam, Anna

08.10.2016 13:07

Co prawda odpowiem sobie sama, ale może któreś z Was pomogę. Mąż poszedł do lekarza, a ten zlecił badania krwi i zmianę diety. Zobaczymy jakie przyjdą wyniki i czy będzie trzeba wprowadzić jakieś dodatkowe leczenie, bo przyznam, że nie chciałabym faszerować męża żadnymi lekami, bo to sama chemia, która w mniejszym lub większym stopni uszkadza wątrobę i nerki, a na starość co...wszystko do wyrzucenia icon_wink.gif Jak nie będzie innego wyjścia to poszukamy jakiegoś dobrego preparatu z naturalnymi wyciągami.

Będę Was informowała jak postępy w terapii icon_smile.gif

12.10.2016 05:00

Moim zdaniem bardzo dobrze się stało, że Twój partner udał się do specjalisty. Nie mniej jednak gdybym sama w związku borykała się z takim problemem, na początku postawiłabym na szczerą rozmowę i starała się zrobić wszystko, aby bardziej pobudzić zmysły mojego mężczyzny. Na pewno mogą w tym pomóc gadżety erotyczne, dostępne chociażby w sexownysklep.pl i jestem pewna, że mogą one okazać się bardzo pomocne w rozbudzeniu pożądania.

20.10.2016 15:14

Mądry mąż. Kłopoty z erekcja to często objaw np. cukrzycy. Trzeba sprawdzić czy nic sie nie dzieje poważnego, a nie leciec po cudowne leki na "zapłonięcie konaru". Powodzenia

25.11.2016 22:25

Hej dziewczyny,

badania wyszły praktycznie wszystkie w normie. Bo i morfologia i biochemia, hormony sobie też zrobił dodatkowo, wszystko ok. Jedynie lekkko podwyższony cholesterol icon_cool.gif . Mąż zmienił trochę dietę i zaczął chodzić na basen, z czego się bardzo cieszę icon_smile.gif
Lekarz stwierdził, że jeżeli chcemy to możemy wybrać preparat na potencję ale żeby nie sugerować się reklamami w telewizji i radio, tylko żeby samemu poszukać w aptece i porównać składy. A, że ja uwielbiam szperać i szukać różnych danych (tak od dziecka icon_biggrin.gif) to porównałam dużą ilość preparatów i jeden poleciłam mężowi(jak się sprawdzi to napiszę). Bierze go od tygodnia, zobaczymy jak to wyjdzie razem z dietą i sportem.

Trzymajcie kciuki!