Kupujesz mieszkanie od dewelopera? Sprawdź

autor: anonimowy 16.08.2016 05:40

16.08.2016 05:40

Dyskusja dotyczy artykułu:Kupujesz mieszkanie od dewelopera? Sprawdź

16.08.2016 05:40

My kupujemy mieszkanie w Wwie na osiedlu Brzozowy Zakątek w Wilanowie. Obaw co do dewelopera nie mam żadnych, Polnord buduje od dawna, nasi znajomi tez kupowali na osiedlu przez nich budowanych i sa bardzo zadowoleni. Wiadomo trzeba wszystko sprawdzić itp. Ale tez nie ma co nastawiać się negatywnie. W końcu nowe mieszkanie powinno cieszyć.

24.11.2016 08:05

A ja z kolei niedawno kupiłam mieszkanie we Wrocławiu, którego dość długo szukałam. Najpierw brałam pod uwagę tylko i wyłącznie rynek wtórny, bo te mieszkania wydawały mi się być tańsze, ale ostatecznie po przeliczeniu kosztów generalnego remontu mieszkania stwierdziłam, że kupno mieszkania z rynku pierwotnego i jego urządzenie wyniesie mnie tyle samo, bo zaoszczędzę na kilku pracach remontowych. Zdecydowałam sie na mieszkanie 2 pokojowe w dzielnicy Śródmieście, bo chciałam mieć blisko do pracy. Osiedle jest bardzo nowoczesne, zadbane, czyste i przede wszystkim bezpieczne. Jeśli szukacie niedrogiego mieszkania w nowoczesnym budownictwie to polecam zajrzeć tutaj vantage-sa.pl/inwestycje/mieszkaniowe/wroclaw.html

27.12.2016 18:18
verdina napisał/a
My kupujemy mieszkanie w Wwie na osiedlu Brzozowy Zakątek w Wilanowie.


Też mieliśmy taki pomysł, ale po dłuższych przemyśleniach i konsultacjach z rodziną postanowiliśmy jednak kupić dom. Nie myśleliście o tym? Tak, mówię o Warszawie, a nie o miejscowościach pod Warszawą icon_wink.gif Ja sama byłam zaskoczona, gdy zobaczyłam ofertę tych domów http://krymax.com.pl/ Wcześniej myślałam, że dom można mieć, ale gdzieś za miastem, a tu się okazało, że byłam w błędzie. No i teraz ciągle suszę głowę mężowi, żebyśmy przeprowadzili się do domu, bo dziecko w drodze, jedno już mamy, więc trochę średnio zostawać w naszym dwupokojowym mieszkanku.