Gdzie w dobrej cenie kupić agd do domu

autor: anonimowy 29.01.2016 09:43

29.01.2016 09:43

Cześć dziewczyny. Czeka mnie niewielki remont kuchni oraz chciałabym kupić do niej nowe agd. Zastanawiam się gdzie zrobić zakupy icon_smile.gif Może możecie polecić tutaj jakiś dobry sklep ze sprzętem?

29.01.2016 12:04

A zależy Ci na ratach ? Jeśli tak to zerknij sobie do sklepu rtv Euro agd. Jakiś czas temu zamawiałam tam kilka sprzętów do domu właśńie na raty. Nie chciałam inwestować wszystkich swoich oszczędności w sprzęty tak wiec dla mnie było to najlepsze rozwiązanie. Obecnie sobie spokojnie spłacam. Raty są tam w sygma banku oraz są całkowicie 0%. Ubezpieczenie możesz sobie dokupić albo nie Nie jest obowiązkowe.

Jestem zadowolona równięż z obsługi. Pracują tam ogarnieci ludzie tak wiec doradzili mi co wybrać.

02.02.2016 05:36

Tak. Raty są dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Wczoraj byliśmy z mężem w sklepie Euro. Wcześniej powiem Ci,ze porównaliśmy sobie ceny z innymi sklepami oraz Euro miało większość sprzętów w najlepszej cenie. Nie kupiliśmy tam wprawdzie wszystkiego ale zamowiliśmy sobie mikrofalę, lodówkę oraz piekarnik. MOżńa było wziąć opcję transportu w wniesieniem do domu oraz instalacją co było dla mnie wygodne bo mieszkamy na 4 piętrze oraz na pewno byśmy sobie z tym nie poradzili.
Obsługa faktycznie jest zaznajomiona z tematem ( również doradzili nam co będzie najlepsze).

23.10.2016 14:16

Moim zdaniem wybierając jakikolwiek sprzęt do kuchni, możemy wybrać takie opcje, przy których nie trzeba korzystać z opcji zakupu na raty. Bardzo fajnym i tak w gruncie rzeczy wielofunkcyjnym jest moim zdaniem odkurzacz do szyb http://leifheitsklep.pl/odkurzacz-do-szyb-dry-clean-p46417.html za sprawą którego możemy nie tylko perfekcyjnie umyć okna, ale także idealnie doczyścić uciążliwe powierzchnie w łazience.

24.10.2016 20:39

Ja zawsze agd i inne rzeczy do domu kupuje na electro.pl. Fajne ceny i dostawa za free. Wybór też mają spory.

28.10.2016 16:19

Sklepów z urządzeniami AGD jest od groma, ja np. mogę szczerze polecić sprzęt od Redmonda. Jeszcze mnie nie zawiódł i jak muszę coś kupić to zawsze przeglądam ich ofertę jako pierwszą. Oczywiście wszystko przez sieć bo tak taniej i wygodniej niż biegać po sklepach. Niedawno skusiłam się na multicooker, który wiele osób mi polecało ale jako sceptycznie byłam do niego nastawiona, po wypróbowaniu wiem, że podjęłam słuszą decyzję.