Andrews Ted - Mowa zwierząt, cena 59,90 zł, wyd. Studio Autopsychologii 

Zwierzęta były kiedyś Twoimi przyjaciółmi. Wzajemnie wspieraliście się w walce z przeciwnościami losu. Z czasem jednak odwróciłeś się od swoich przyjaciół, by dać się zaabsorbować tak zwanemu postępowi. Pytanie brzmi, czy w tej chwili jesteś szczęśliwszy, niż byli Twoi przodkowie przed wieloma laty? Czy komputery i wyścig szczurów dały Tobie to, na co liczyłeś?            
Ted Andrews postanowił dać Ci drugą szansę. Szansę na to, by powrócić do korzeni. Szansę na to, by znów nawiązać kontakt ze zwierzętami, które mają do przekazania Tobie bardzo ważną wiadomość. Usłysz ich głos, poznaj samego siebie i w końcu odnajdź to, co odebrała Ci współczesność.

Elizabeth Fulton, Kathleen Prasad - Reiki dla zwierząt, cena 39,90 zł, wyd. Studio Autopsychologii 

Skoro tak wiele czasu poświęcamy na pielęgnację swojego zdrowia, czemu zapominamy o zdrowiu naszych najcenniejszych przyjaciół - zwierząt? Dziś możemy to naprawić za sprawą publikacji Elizabeth Fulton i Kathleen Prasad. „Reiki dla zwierząt” to książka idealna dla wielbicieli psów i kotów, lecz nie tylko. Przydatne informacje znajdą w niej posiadacze przedstawicieli dowolnego gatunku zwierząt. Nieważne, czy zwierz ów skacze, biega, pływa, pełza, czy też porusza się na czterech łapach. Reiki tu zaprezentowane umożliwi wyleczenie każdego domowego ulubieńca oraz przedstawicieli dzikiej fauny.
Choć opublikowano już dziesiątki książek o Reiki i drugie tyle pozycji o zwierzętach, te dwa tematy zostały po raz pierwszy ze sobą połączone w jednej publikacji. Publikacji tym bardziej niezwykłej, że przeznaczonej dla każdego, nie tylko dla wytrawnych mistrzów Reiki. To, że nie miałeś dotychczas kontaktu z Reiki, nie oznacz, że nie możesz przy jego pomocy uzdrowić swego domowego ulubieńca. Książka ta instruuje krok po kroku, jak za pomocą Reiki przynieść zdrowie niedomagającemu zwierzęciu, polepszyć jego ogólne samopoczucie lub, w przypadkach beznadziejnych, przynieść ulgę w cierpieniu. Przyłożenie dłoni do odpowiednich punktów na ciele zwierzęcia umożliwia przesłanie mu leczniczej energii.