Znaki zodiaku, które do siebie nie pasują

W związku może nie udać się wiele, a partnerzy mogą nie zgrać się ze sobą na wielu polach, zarówno emocjonalnym, jak i finansowym, czy światopoglądowym. Przedstawiamy 7 zodiakalnych par, które będą musiały najwięcej pracować nad swoją relacją. Czy któryś z opisów brzmi znajomo? Jeśli tak, nie martw się – astrologia nie stanie na drodze prawdziwej miłości, ale za to może podsunąć pomysły na to, jak sprawić, aby związek był jeszcze bardziej satysfakcjonujący dla oby stron.

1. Baran i Skorpion

Baran i Skorpion to znaki, którymi rządzi ognisty Mars. Ciekawsze od domu z ogródkiem są dla nich kolejne miłosne podboje. Tej parze może być trudno osiągnąć stabilizację, ponieważ po intensywnym okresie namiętności, szybko się wypalają. Jeśli nie zbudują silnej więzi emocjonalnie przed tym, jak odlecą im wszystkie motylki z brzuchów, to związek może zakończyć się równie szybko, jak się zaczął. Jeżeli macie te znaki i zależy wam na podtrzymaniu ognia, polecamy, wbrew popędliwej naturze obu tych znaków, dawkować sobie emocje na samym początku.

2. Rak i Strzelec

Rak i Strzelec to pozornie para idealna. Oba znaki są otwarte na nowe relacje i kochają się dzielić. Szybko jednak może pojawić się między nimi brak zrozumienia. Wrażliwe i emocjonalne Raki mogą często napierać na rozmowy o uczuciach. Stałe analizowanie związku nie leży zaś w naturze Strzelców, które wolą raczej działać i zbierać wspólne doświadczenia. Z tego powodu mogą one czuć się niekomfortowo, podczas zbyt częstych w ich ocenie poważnych rozmów. Raki zaś mogą mieć przez to poczucie, że druga strona traktuje ich związek powierzchownie.

3. Waga i Ryby

Waga i Ryby to nie jest i nie będzie perfect match. Tej parze trudno będzie dochować wierności. Ryby są znakiem wodnym, który często kieruje się zachciankami, działa pod wpływem impulsu i nie znosi być ograniczany – a najczęściej po prostu ignoruje ewentualne ograniczenia. Waga ma tendencję do unikania konfliktów, dlatego raczej nie będzie chciała skonfrontować się z niewiernym partnerem. To znak, który stara się dążyć do równowagi i harmonii, ale wie też, że czasem najszybciej znajdzie je w ramionach innego kochanka. 

4. Bliźnięta i Panna

Tutaj zawieść mogą różne perspektywy. Panna, szczegółowa perfekcjonistka, którą trudno zadowolić, może wydać się Bliźniętom czepialska i drobiazgowa. Z drugiej zaś strony Bliźnięta mają tendencję do powierzchownego traktowania większości zagadnień, szybko się nudzą i wolą skupiać się raczej na przyjemnościach niż obowiązkach. Taka postawa może być dla Panny dziecinna lub nieodpowiedzialna. Podsumowując, Bliźnięta i Panna - przyszłości nie widać, ale próbować można.

5. Byk i Wodnik

Para Byk i Wodnik to prosty przepis na awanturę. Aby taki związek mógł przetrwać, obie strony powinny nauczyć się, czegoś, co zdecydowanie nie leży w ich naturze – kompromisu. Byki i Wodniki łączy przeświadczenie, że ich sposób myślenia i postępowania jest jedynym słusznym. Oboje mają dominującą naturę, a sprzeciw wobec ich opinii traktują jak działanie na swoją własną szkodę. W ich wypadku do kłótni doprowadzić może każda błahostka.

6. Lew i Panna

Lew jest znakiem zodiaku, który chce przede wszystkim prowadzić ekskluzywny styl życia i nie szczędzi środków, by zakomunikować innym, że ma wysoki status społeczny. Jest pewny siebie, czasem niekiedy wręcz próżny. Jego ego może za to irytować, albo wręcz bawić, Pannę, która stawia poprzeczkę niekiedy nierealnie wysoko, przez co trudno jej zaimponować. Dodatkowo istnieje naprawdę niewielka szansa, że oszczędna Panna i Lew, który bywa rozrzutny dogadają się w kwestii finansów.

Zobacz także:

7. Koziorożec i Baran

Koziorożec i Baran to znaki zodiaku, które do siebie nie pasują. Po prostu. Ułożone, spokojne i skupione na celu Koziorożce oraz impulsywne i emocjonalne Barany mają małą szansę na to, aby stworzyć udany związek. Koziorożce lubią panować nad sytuacją, działają systematycznie i nigdy nie podejmują decyzji pod wpływem impulsu. Mogą próbować narzucić swój sposób myślenia Baranom, które z kolei buntują się przeciwko wszelkim ograniczeniom i autorytetom po prostu dla zasady. W takim układzie obie strony szybko poczują się sfrustrowane.