"House of Cards" 6. sezon: co wydarzy się w ostatnim sezonie?

Netflix ujawnił zwiastun finałowego, szóstego sezonu serialu "House of Cards". Zwiastun "House of Cards" był emitowany w stacji ABC przy transmisji ceremonii rozdania Oscarów. Szósty sezon serialu będzie krótszy niż poprzednie, ponieważ będzie liczył osiem, a nie trzynaście odcinków. 

Zgodnie z zapowiedziami Netlixa wiodącą rolę w szóstym sezonie serialu "House of Cards" będzie miała Claire Underwood (Robin Wright), żona Franka Underwooda. Jak do tej pory nie podano, jaki los spotka prezydenta, ale chyba już przesądzona jest jego śmierć. Czy w związku z tym rolę pani prezydent obejmie Claire Underwood? Według najnowszych doniesień, szósty sezon serialu "House of Cards" będzie skupiał się właśnie na Claire Underwood w roli prezydenta USA.

Po aferze z Kevinem Spacey, kiedy aktor został oskarżony o napaść seksualną, losy serialu „House of Cards” stanęły pod znakiem zapytania. Po skandalu i rozwiązaniu umowy z aktorem, nie było możliwości nakręcenia finałowej sceny, w związku z czym scenarzyści będą musieli sprytnie zakończyć wątek z prezydentem, żeby nie rozczarować widzów.

"House of Cards" 6. sezon: kiedy premiera?

Jak poinformował Netflix szósty sezon serialu "House of Cards" ma pojawić się jesienią 2018. Pracę nad serialem rozpoczęto już w styczniu, a do obsady dołączyło dwóch nowych bohaterów granych przez Diane Lane i Greg Kinnear. Czy będą oni odgrywać kluczową rolę w finałowym sezonie?

"House of Cards" 6. sezon: zwiastun

"To dopiero początek" - tak zaczyna się zapowiedź ostatniego sezonu serialu "House of Cards":

My już nie możemy się doczekać! Będziecie oglądać?