Nadchodzi Pełnia Truskawkowego Księżyca. Już 4 czerwca na niebie pojawi się Superksiężyc, który ma szczególne moce i wywrze na nas ogromny wpływ. Okazuje się, że czerwcowa pełnia oddziałuje w dużej mierze na nasze relacje. Właśnie dlatego powinniście to wykorzystać. Jeżeli chcecie, aby wasz związek był udany, koniecznie zróbcie tę 1 rzecz w Pełnię Truskawkowego Księżyca - oczywiście angażując do tego swojego partnera. 

Zróbcie tę 1 rzecz w Pełnię Truskawkowego Księżyca z ukochaną osobą

Pełnia Truskawkowego Księżyca sprawi, że staniemy się niezwykle uczuciowi. Zaczniemy kierować się emocjami i będziemy mieli ochotę na różne romanse. To też dobry czas na randki i pogłębienie relacji z dotychczasowym partnerem. Pomóc nam w tym może miłosny rytuał na pełnię Księżyca. 

Do wykonania tego rytuału potrzebne wam będą: 

  • czerwona świeca, 
  • czerwona wstążka,
  • dwie truskawki,
  • odrobina cukru,
  • czerwona róża.

Zobacz także: 

Miłosny rytuał na Pełnię Truskawkowego Księżyca

Ten rytuał najlepiej wykonywać na łonie natury - chodzi o to, aby oświetlał was blask Księżyca. Możecie też usiąść w spokojnym pomieszczeniu lub na balkonie, ale tak, żebyście widzieli naszego naturalnego satelitę. 

Usiądźcie naprzeciwko siebie. Pomiędzy wami ustawcie zapaloną świecę. Niech każde z was na prawej dłoni zawiąże jeden koniec wstążki. Podajcie sobie te same ręce, wkładając między swoje dłonie różę. Następnie wspólnie wypowiedzcie słowa: "Niech blask Księżyca oświetli nasze ciała, niech jego moc rozgrzeje nasze serca, niech jego pełnia zapewni nam pełnię uczuć". Potem w lewe ręce weźcie truskawki i wymaczajcie je w cukrze. Zjedzcie je w tym samym momencie. Na koniec wspólnie zgaście świecę. 

Ten niezwykły miłosny rytuał zapewni wam szczęście. Żadne kłótnie nie będą już niszczycielskie dla waszej relacji i możecie liczyć na wzajemną wierność oraz szacunek. Warto zatem wykorzystać czerwcową pełnię na jego wykonanie. 

Zobacz także:

Zobacz także: