Wielkanoc to święto, wokół którego zebrało się wiele przesądów. Niedawno pisałyśmy, że tego nie wolno robić w Wielkanoc pod żadnym pozorem, żeby nie mieć pecha przez cały kolejny rok. Okazuje się jednak, że jest też sposób na to, żeby przyciągnąć do siebie pomyślność, która będzie trwać aż do kolejnych świąt. Zrób to w Wielkanoc na szczęście, a z pewnością cię nie opuści. 

Ta 1 rzecz w Wielkanoc przynosi szczęście

Przesądy wielkanocne często są związane z symbolami tych świąt. Istnieje element palmy wielkanocnej, który może przyciągnąć do nas bogactwo. Okazuje się, że na przychylność losu działają także... jajka.

To właśnie ten najpopularniejszy symbol świąt wielkanocnych odpowiada za to, że przez cały rok będziemy mieć szczęście i wszystko, co sobie zaplanujemy, się uda. Musicie zrobić tylko jedną rzecz w Niedzielę Wielkanocną. 

Zobacz także: 

Rozbijanie jajka na szczęście 

Nie bez powodu mówi się, że Wielkanoc to jajeczne święta. To właśnie tym pokarmem dzielimy się z najbliższymi, życząc sobie zdrowia i szczęścia na kolejny rok. Ten produkt jest też w stanie zapewnić nam wszystko, o czym zamarzymy, ale... pod jednym warunkiem.

Chodzi o to, żeby przyciągnąć szczęście do swojego domu. Możemy to osiągnąć, rozbijając jajko o podłogę lub ścianę mieszkania. Mowa oczywiście o ugotowanym na twardo jajku, którym potem podzielimy się z członkami naszej rodziny. 

Jeżeli zatem chcesz zapewnić szczęście sobie i swoim bliskim, pamiętaj, żeby jajko ze święconki rozbić o swój dom. Właśnie dlatego jest to wróżba na Wielkanoc. A wy wierzycie w tego typu rzeczy? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach na Facebooku. 

Zobacz także:

Zobacz także: