Cygański sposób na pecha to sprawdzona metoda, aby pozbyć się z życia nieszczęść, wampirów energetycznych oraz wyciekania pieniędzy z naszego życia. Musisz wiedzieć, że magiczne praktyki działają tylko wtedy kiedy będziesz otwarta na nie i je przyjmiesz. Jest to bowiem praca z energią, także twoją. Negatywne nastawienie skutecznie blokuje jej przepływ, a tym samym hamuje zmianę.

Cygański sposób na pecha – co potrzebujesz do wykonania rytuału?

Zanim przystąpisz do wykonywania  tajemnego, cygańskiego sposobu na pozbycie się pecha z życia, musisz się odpowiednio przygotować. Oczyść swoje myśli z negatywnych wibracji. Pamiętaj, że twoje intencje muszą być pozytywne i nie mogą działać na niczyją szkodę. Jeśli chcesz się wzbogacić kosztem inne osoby, twoje działania okażą się bezowocne. Co więcej, możesz ściągnąć na siebie nieszczęście.

Do wykonania cygańskiego odczarowania potrzebujesz:

 • 2 białe świece jako ogień życia,
 • nową i nieużywaną szklankę z przezroczystego szkła, gładką i bez zdobień,
 • wodę wysokozmineralizowaną, która symbolizuje bogactwo (pół szklanki),
 • 3 łyżki soli, która ma właściwości oczyszczające,
 • metalową łyżkę,
 • zapałki.

To cię może zainspirować: 

Cygański sposób na pecha – instrukcja krok po kroku

Cygański sposób na pecha należy wykonać w nocy, gdy księżyc będzie widoczny na niebie w pierwszą lub ostatnią niedzielę danego miesiąca. Ważne jest, aby przed rozpoczęciem magicznego rytuału twój umysł był wolny od negatywnych myśli. Wybierz miejsce, w którym czujesz się komfortowo i bezpiecznie oraz masz pewność, że nikt nie będzie ci przeszkadzał.

 1. Na stabilnym stole postaw szklankę z wodą, pojemnik z solą, łyżkę, zapałki oraz świece.
 2. Zapal świece, używając 1 zapałki.
 3. Do szklanki wsyp sól.
 4. Znajdujesz się teraz u źródła pozytywnych wibracji. Zrelaksuj się i chłoń tę energię.
 5. Rytuał trwa tak długo, jak długo palą się świece.
 6. Wypalone ogarki zakop w odległym miejscu, a wodę z solą wylej pod krzew leszczyny.

Po wykonaniu cygańskiego rytuału jesteś odpowiednio zaopiekowana i naładowana pozytywną energią. Działanie jest natychmiastowe i działa miesiąc, dlatego też powinnaś regularnie go odnawiać.

Uwaga: magiczne rytuału mają przede wszystkim działanie wspomagające. Jeśli twoje problemy mają podłoże medyczne, skonsultuj się z odpowiednim specjalistą.

Zobacz także: