Wszyscy chcielibyśmy jak najczęściej doświadczać miłych zdarzeń ze strony innych ludzi. Już teraz mamy na to największy wpływ. To, jak spędzisz najbliższy weekend, włącznie do poniedziałku wskaże, jak potoczą się twoje dalsze losy. Przyciągnie dobrą lub złą karmę. Jak skierować ją na właściwe tory? Zrób to do 28 sierpnia, a zapewnisz sobie świetlaną przyszłość. Uważaj na 1 haczyk i nie przegap tej okazji.

Zrób to do 28 sierpnia, a ujrzysz świetlaną przyszłość

W idealnym świecie na każdym kroku spotykałyby nas jedynie dobre, miłe i zachwycające rzeczy. Każdy z nas chciałby mieszkać w takim otoczeniu. Okazuje się, że właśnie nadchodzi okres czasu, gdy możemy mieć spory wpływ na spełnienie tego marzenia.

Ze starych przesądów dowiedzieliśmy się, że od 25 do 28 sierpnia włącznie dobre uczynki liczą się o stokroć więcej niż zwykle. Kto w tym czasie postara się czynić jedynie słuszne rzeczy i pomagać potrzebującym, może liczyć na dobrą karmę w najbliższych tygodniach, a nawet aż do zimy. Dlatego postaraj się o jak najwięcej dobrych uczynków przez weekend i zrób to do 28 sierpnia, a zapewnisz sobie świetlaną przyszłość

Jak każdy przesąd i dobra wróżba, trzeba jednak zwrócić uwagę na jedną podchwytliwą regułę tego zadania. Na co trzeba uważać?

Zobacz też:

28 sierpnia uważaj na 1 haczyk

Zgodnie ze starym przesądem, warto do 28 sierpnia zrobić jak najwięcej dobrych uczynków. Życzliwość, pomoc i dobra rada zwrócą się podobno stokrotnie po tych dniach. Dawne wierzenia głoszą, że 28 sierpnia dobre uczynki zapewnią nam korzystną przyszłość. Ta zasada ma także swoją drugą stronę.

Jeśli od teraz do 28 sierpnia w twoim zachowaniu więcej będzie złych niż dobrych uczynków, przylgnie do ciebie zła karma. Warto zatem pamiętać, by najbliższy w weekend otworzyć się na potrzeby innych ludzi i postarać się być lepszym człowiekiem.

Zobacz także:

Sprawdź także: