Większość osób słysząc słowo magia ma przed oczami wizytę u wróżki. Często jest to także połączone z odprawianiem czarów. Ich działanie może być bardzo skuteczne, na przykład jeśli szukasz sposobu na pozbycie się pecha, dobrym rozwiązaniem będzie rytuał ochronny z użyciem pokrzywy. Mało kto wie, że moc przyciągania dobrej energii jest ukryta również w pewnych niepozornych codziennych czynnościach. Zrób to, a zaprosisz pieniądze do portfela. Ta czynność wystarczy, aby w życiu zagościł dostatek i dobre chwile. Sprawdź, o co dokładnie chodzi. 

Zobacz także: 

Zrób to, a zaprosisz pieniądze do portfela

Jeżeli zastanawiasz się, w jaki sposób możesz wpłynąć na to, aby twój los się poprawił, jednym z rozwiązań jest skorzystanie z białej magii, która aktywuje się pod wpływem znaczącego gestu. Takie działanie ma na celu przywołanie szczęścia i dobrych uczuć oraz wzmocnienie intuicji. Dzięki temu oczyścisz swoje myśli i spojrzysz w przyszłość z ufnością. 

Zrób to, a zaprosisz pieniądze do portfela i ominiesz finansowe kłopoty. Aby tak się stało wykonaj określoną czynność. Na początek chwyć prawą dłonią lewy nadgarstek, a następnie zrób to samo zmieniając strony. Delikatnie ściśnij dłonie w tych miejscach i wypowiedz swoje życzenie, mogą być nim następujące słowa:

  • niech dobry los uwolni mnie od kłopotów z pieniędzmi,
  • chcę przyciągnąć do siebie dostatek,
  • niech domowy budżet nie nastręcza mi już więcej żadnych problemów. 

Możesz także wypowiedzieć życzenia, używając własnych słów. Najważniejsze jest to, aby twoja intencja była szczera, a słowa nie były wypowiedziane w złości i skierowane przeciwko innej osobie. Wówczas magia nie zadziała, a negatywna energia zacznie zewsząd cię otaczać i przynosić coraz więcej nieszczęść oraz pechowych sytuacji. 

Zobacz także: 

Jak aktywować magię pieniędzy?

Pamiętaj o spełnieniu pewnego warunku, bez którego magia dostatku nie zadziała. Zaraz po wykonaniu gestu i delikatnym ściśnięciu nadgarstków, weź portfel i przelicz pieniądze, które się w nim znajdują. Nie musisz już wypowiadać żadnych słów. Chodzi wyłącznie o to, aby aktywowane moce znalazły źródło twoich pragnień. Dzięki temu już w niedługim czasie od wykonania wróżby, twoja sytuacja finansowa powinna zacząć się poprawiać. Wsłuchaj się w swój wewnętrzny głos, a dobre decyzje i czyny przybliżą cię do pieniędzy. 

Zobacz także: