Żona Szymona Hołowni wystąpiła w spocie na Dzień Kobiet

Urszula Brzezińska-Hołownia - żona kandydata na prezydenta Szymona Hołowni wzięła udział w wyjątkowym spocie przygotowanym z okazji Dnia Kobiet. Filmik zatytułowany "Od kobiet, dla kobiet" pojawił się na youtubowym kanale Szymona Hołowni oraz w mediach społecznościowych.

Urszula Brzezińska-Hołownia w spocie uczy panie samoobrony i wypowiada ważne słowa do wszystkich kobiet.

Gdybym mogła cofnąć się w czasie i poradzić coś samej sobie, na pewno powiedziałabym: nie musisz przeglądać się w oczach innych, nie musisz udowadniać całemu światu na siłę, jaka jest twoja wartość, bądź pewna siebie – mówi żona Szymona Hołowni.

Kandydat na prezydenta pod spotem z udziałem żony napisał: "Szacunek wobec kobiet można okazywać na wiele sposobów. Jednym z nich jest słuchanie tego, co mówią. Mam ogromne szczęście, bo w moim życiu jest wspaniała, mądra, najukochańsza kobieta. Wrażliwa i dobra. Pełna pasji, siły i odwagi. Jestem dumny, mogąc nazywać ją moją żoną." 

Urszula Brzezińska-Hołownia: "Jestem siną kobietą. Nie boję się"

Żona Szymona Hołowni dała bohaterkom trudne zadanie: kobiety miały powiedzieć o sobie coś dobrego. Panie, jak same wszystkie zgodnie przyznały, nie przychodzi to nam z łatwością. Na koniec Urszula Brzezińska-Hołownia sama o sobie powiedziała:

Uważam, że jestem po prostu silną kobietą. Nie boję się.

Urszula Brzezińska-Hołownia jest oficerem Wojska Polskiego oraz pilotem myśliwców MiG-29. Jest drugą kobietą w historii polskiej armii, której udało się to osiągnąć. Pełni służbę w 23. jednostce w Bazie Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim.

Kiedy poleciałam pierwszy raz na lot samodzielny to poczułam, że jestem w tym miejscu w którym powinnam być, i że nikt mnie nie przekona, że tak nie jest – mówiła Brzezińska-Hołownia w reportażu dla "Faktów" TVN.

Szymon Hołownia i Urszula Brzezińska-Hołownia poznali się na planie prpgramu "Mam Talent!" i mają dwuletnią córeczką Marysię.

Czego powinnyśmy życzyć sobie w Dniu Kobiet?

Bohaterki, które wystąpiły w spocie na Dzień Kobiet razem z żoną Szymona Hołowni mają dla nas kobiet bardzo szczere życzenia. 

"Życzę nam kobietom, abyśmy czerpały z życia po całości."

"Życzę nam bezczelności, żebyśmy zupełnie nie bały się być niegrzeczne."

"Żebyśmy swoją siłę potrafiły znaleźć w sobie, a nie tylko w opozycji do mężczyzn."

"Abyśmy potrafiły o siebie zadbać, tak, jak na co dzień dbamy o naszych bliskich, o nasze otoczenie".

Urszula Brzezińska-Hołownia na koniec dodaje: "Żebyśmy zamieniły słowo "muszę" na "chcę."

To ważne życzenia, pod którymi cała nasza Redakcja Kobieta.pl się podpisuje.