Szykuje się kolejny konflikt w show-biznesie? Monika Janowska postanowiła publicznie podzielić się swoją - bardzo negatywną - opinią na temat Marceliny Zawadzkiej. Trzecia żona Roberta Janowskiego poświęciła popularnej prezenterce telewizyjnej cały osobny wpis na swoim profilu na Facebooku. Na początku nawiązała do szeroko omawianych w mediach oskarżeń wobec prowadzącej "Pytania na Śniadanie" o oszustwa podatkowe.

ZOBACZ: Marcelina Zawadzka przerwała milczenie ws. zarzutów podatkowych! "Nie ukrywam, bardzo to przeżywam"

News goni newsa, Pytanie na śniadanie w piętkę i nawet Pani wydała spore oświadczenie, że się wstydzi, chociaż żadnych skarbowych przekrętów nie było. No i brawo!!! Koniec kropka! Dla mnie wystarczy i ja Pani wierzę, chociaż moją i innych wiarą, nie powinna się Panienka w ogóle przejmować - czytamy we poście.

Janowska krytykuje Zawadzką za pracę w TVP

Po tym dość łagodnym wstępie Janowska przeszła jednak do konkretnego ataku. W dosadnych słowach wyraziła swoje wielkie oburzenie faktem, że byłej Miss Polonia nie jest wstyd, że pracuje w Telewizji Polskiej.

Jedyne co mnie zasmuca, co mnie dziwi i czego pojąć nie mogę, to fakt, iż wstydzisz się Pani, że nie okradłaś Państwa, które nie jest free od rabunku, a nie zawstydza Cię to, iż pracujesz dla TeFał, co się dumnie zwą Wolnymi i Niezależnymi, nie mając nic wspólnego ani z jednym, ani, tym bardziej, z drugim. To Pani nie onieśmiela? Nie kłopocze? Te 2 miliardy... Pani Marcelino? - pyta Janowska.

Żona byłego prowadzącego "Jaka to melodia?" ma za złe Zawadzkiej i innym pracownikom mediów publicznych pomijanie na wizji ważnych dla społeczeństwa tematów.

-  Zmarła, niedawno, kobieta... Popełniła samobójstwo... Prawdopodobnie depresja... poporodowa! Nie było kasy na pomoc psychologa, psychiatria w Polsce nie istnieje, ale nawet się Pani z kolegami, nie zająkniecie o tym na Waszym śniadaniu. Cisza, jak makiem zasiał... K****sko drogie to Wasze milczenie! Kosztem życia! 2 miliardy zabrane tym bezbronnym chorym! - bulwersuje się Janowska.

Monika Janowska twierdzi, że Marcelina Zawadzka jako pracowniczka TVP2 poniekąd podpisuje się pod wszystkimi działaniami publicznego nadawcy.

Pedały, lesby, prostak Gajos, złodziej Owsiak razem ze swoją orkiestrą, zdrajca Adamowicz, dziennikarze z TVN ... mało? Wymieniać dalej? Pani koledzy, znajomi, może nawet ma Pani wśród przyjaciół kogoś z przywołanych? ... Ci i inni obrabowani z godności! Jest Pani smutno, że oskarża się Panią o coś, czego Pani nie zrobiła, a nie czuje się Pani TYM zażenowana??? To jest dopiero WSTYD!!! To jest ŻENADA!!! To jest SKANDAL!!! - pisze.

Bądźmy Razem. TVP. Świetne hasło! Bo jesteście w tym szambie razem! Wszyscy, Wy, Tam... Kto ukrywa kłamstwo, sam staje się kłamcą! Brak reakcji na kradzież, czyni człowieka współwinnym! Złym się nie rodzisz! Nim się stajesz. Bądźcie razem. W TVP. I za to się Pani WSTYDŹ, wszyscy się WSTYDŹCIE. Wspólnota, cholera jasna... - dodaje na koniec i zapowiada dalszą część wpisu.

Marcelina Zawadzka na razie nie odpowiedziała na mocny wpis żony Roberta Janowskiego.

Myślicie, że powinna zareagować?

ZOBACZ TEŻ: Marcelina Zawadzka wraca do "Pytania na śniadanie". Podała dokładny termin

Marcelina Zawadzka , od razu mowię, że bardzo, ale to bardzo starałam się Panią przemilczeć, ale taki kocioł w...

Opublikowany przez Monikę Janowską Czwartek, 20 sierpnia 2020