Żona Łukasza Nowickiego szczerze o poronieniu „Trudny i bolesny czas”

Łukasz Nowicki i Olga Paszkowska w wywiadzie na blogu Anny Lewandowskiej podzielili się traumatycznymi wydarzeniami z początków ich znajomości. Para wychowuje 3-letnią córkę, jednak z rozmowy dowiadujemy się, że żona prezentera poroniła ich pierwsze dziecko. „O naszym wspólnym dziecku dowiadywaliśmy się dwa razy” - wyznała aktorka i dodała, że niedługo po wielkiej ekscytacji, przyszedł ból:

Byłam podekscytowana i szczęśliwa, że tak szybko się udało. Szybko podzieliliśmy się dobrą nowiną z rodziną i przyjaciółmi, jakbyśmy od początku założyli, że wszystko będzie w porządku i że nie ma ryzyka… Potem przyszedł trudny i bolesny czas, rozczarowanie, strata.

Kolejna ciąża Paszkowskiej była pełna stresu - rodzice bardzo pragnęli potomka, jednak trudne doświadczenia sprawiły, że pojawił się strach:

Byłam zestresowana i pełna lęku (...) Będąc w ciąży z Józią, do końca wiedziałam, że happy end niekoniecznie musi być nam dany. Było mi trudno. Dwa razy doświadczyłam ataków lęku, coś mnie zabolało, a ja gnałam z Łukaszem w środku nocy do szpitala, przekonana, że dzieje się coś złego. Bałam się, że stracę kolejną ciążę.

Na szczęście wszystko się udało - Łukasz i Olga powitali na świecie małą Józefinę w styczniu 2018 roku. 

Zobacz też: Wzruszające słowa męża Chrissy Teigen o ich relacjach po poronieniu "Kocham żonę bardziej niż kiedykolwiek"

Łukasz Nowicki i Olga Paszkowska

Olga Paszkowska i Łukasz Nowicki poznali się w teatrze. Dziennikarz i prezenter TVP był wtedy po długim związku z piosenkarką Halinką Mlynkovą, z którą ma 16-letniego dziś syna, Olga również wychowywała syna z poprzedniego związku. Para zakochała się w sobie od pierwszego wejrzenia, choć pierwsza randka była dość niekonwencjonalna - w wywiadzie dla „Życia na Gorąco” Olga zdradziła, że ukochany obdarował ją słoikiem... kiszonych ogórków. Pobrali się w 2016 roku na plaży na wyspie Bali, a miesiąc później zorganizowali huczne wesele w Polsce.