Zofia Zborowska jakiś czas temu po raz pierwszy została mamą. Aktorka urodziła w wakacje córkę, której dała imię Nadzieja, na cześć babci gwiazdy. Zosia chętnie dzieliła się swoimi doświadczeniami już w czasie ciąży, podczas której ochoczo odpowiadała na wszystkie pytania fanów. Nic więc dziwnego, że Zborowska otwarcie mówi na swoim profilu na Instagramie jak doświadczyła połogu i czym zaskakuje ją macierzyństwo. Gwiazda opowiedziała obserwatorom o nowym problemie po ciąży.

Zofia Zborowska zmaga się z wypadaniem włosów

Aktorka wyznała na swoim profilu na Instagramie, że z wypadaniem włosów zmaga się od niedawna. Problem próbuje załagodzić, stosując kurację olejkami ulubionej firmy.

W ciąży to mi nie spadł włos z głowy, teraz mi zaczęły właśnie wypadać, czyli mniej więcej, jak się zbliża trzeci miesiąc po porodzie, to lecą mi włosy - mówiła na swoim InstaStory

Zosia Zborowska przyznała również, że nie może doczekać się powrotu do aktywności fizycznej. Zapytana, czy nie czuje presji, aby wrócić do ciała sprzed ciąży, aktorka powiedziała: "Nie, ale wiem, że muszę wrócić do swojej wagi, żeby wrócić do zawodu oraz czuć się lepiej sama ze sobą. Ale czy od razu presja? [...] Raczej nie. Raczej jaram się tym, że wrócę do sportu itd."