Zofia Zborowska w lipcu 2021 roku przywitała wraz mężem na świecie swoją pierwszą córeczkę, Nadzieję. Na swoim profilu na Instagramie aktorka chętnie dokumentowała swoją ciążę i połóg, odpowiadając na wiele pytań fanów i dzieląc się z internautami chwilami z maluchem. Zosia odkąd została mamą pokazuje w mediach społecznościowych macierzyństwo bez filtrów. Właśnie dzięki temu zyskała tak wierne grono obserwatorek, w tym matek. 

Zofia Zborowska pozuje w bikini: "Mam rozstępy i się ich nie wstydzę"

Od narodzin małej Nadziei minęło 8 miesięcy. Od tego czasu Zofia Zborowska wielokrotnie wspominała o konieczności powrotu do formy sprzed ciąży, aby móc kontynuować karierę aktorki. Zborowska wstawiła nawet na swój profil na Instagramie filmik na którym ćwiczy z treningami Anny Lewandowskiej. 

Aktorka niedawno wybrała się z córką na wakacje do Brazylii w odwiedziny do starszej siostry, Hanny Zborowskiej-Neves. Ciesząc się z fenomenalnej pogody Zosia Zborowska wybrała się na plażę, nie zapominając o zrobieniu pamiątkowej fotografii. Uroczym zdjęciem z 8-miesięczną Nadzieją podzieliła się na swoim profilu na Instagramie. Fanki aktorki w komentarzach szybko zwróciły uwagę na formę celebrytki.

Masz lepszy brzuch po ciąży niż ja bez ciąży! Petarda mamacita - napisała jedna z obserwatorek

"Dziękuję! uczę się go lubić na nowo" - odpisała skromnie Zosia Zborowska. Odpowiadając na komentarz innej fanki dotyczący rozstępów, Zosia odpisała: "Ja mam rozstępy i się ich nie wstydzę".

Zobacz także: