Znana marka kosmetyków znika z rynku z powodu pandemii

Pandemia koronawirusa i związane z nią obostrzenia pozbawiła środków do życia miliony osób na całym świecie. Sytuacja epidemiologiczna doprowadziła również do bankructwa wiele małych biznesów, ale jak się okazuje - nie tylko. Popularna marka kosmetyczna, której produkty od lat można było kupić m.in. w perfumeriach Sephora właśnie ogłosiła, że w sierpniu 2021 kończy swoją działalność. Becca Cosmetics to brand znany każdej osobie, która interesuje się sztuką makijażu, a jej flagowe kosmetyki miała w kufrze większość profesjonalnych wizażystów i wizażystek na całym świecie. 

Globalna pandemia wywarła wpływ na wszystkich na świecie, na różnych płaszczyznach. Wywarła też olbrzymi wpływ na wiele biznesów. W przypadku marki Becca nagromadzenie wyzwań w połączeniu z globalnym wpływem COVID-19 niestety okazało się czymś więcej, niż nasza firma może wytrzymać. Musieliśmy więc podjąć łamiącą serce decyzję i zamknąć markę Becca z końcem września 2021 roku. - czytamy na oficjalnym Instagramie marki. 

Zobacz też: Dzięki temu trickowi z TikToka uzyskasz "efekt sztucznych rzęs" w mniej niż pięć minut. Jak go wykonać?

„Champagne Pop”  

Rozświetlanie twarzy to jeden z najsilniejszych trendów, który na stałe wpisał się do kanonu makijażu. To właśnie rozświetlacze spod skrzydeł marki Becca były największym must-have, kiedy o tej technice zrobiło się głośno - słynny produkt o odcieniu „Champagne Pop” był regularnie pokazywany przez youtuberki, influencerki i inne osoby zajmujące się wizażem. Becca Cosmetics to marka z australijskimi korzeniami, której motto to „rozświetlanie i podkreślanie naturalnego piękna kobiet”. Wciąż jeszcze można zaopatrzyć kosmetyczkę w jeden z jej bestsellerów:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @beccacosmetics