Nie oznacza to jednak konieczności korzystania z interwencji chirurga plastycznego. Każda z nas, która wzdryga się na samą myśl o poprawianiu urody skalpelem, może znaleźć ratunek we współczesnej kosmetologii. Jednym z najnowszych odkryć dermatologów jest substancja Colostrum Bovinum – tajna broń w walce ze zmarszczkami.
Przeciwzmarszczkowy i rewitalizujący krem Colostrum Dermo Therapy, zawiera Colostrum Bovinum i kwas hialuronowy, bogaty w składniki odżywcze olejek makadamia, aloes oraz mącznicę lekarską, działającą bakteriobójczo i przeciwzapalnie. Preparat ten wzmacnia, regeneruje, odżywia i odbudowuje wewnętrzną strukturę skóry stymulując jej system immunologiczny. Długotrwale nawilża, spłyca i wygładza zmarszczki zapobiegając przedwczesnemu starzeniu się skóry.
Maseczka przeciwzmarszczkowa zawierająca koncentrat Colostrum Bovinum idealnie wzmacnia, regeneruje i odżywia skórę. Nawilża i tonizuje, dzięki czemu skóra jest bardziej elastyczna, promienna i aksamitna. Zmarszczki ulegają widocznemu zmniejszeniu, a przebarwienia znikają. Preparat ten wyraźnie zmniejsza łojotok skóry, zapobiega tworzeniu się zaskórników i działa przeciwzapalnie, dzięki czemu doskonale nadaje się również do cery trądzikowej.
Opakowania wszystkich preparatów zaprojektowane są w podobnej stylistyce, co pomaga utrzymać na półce z kosmetykami ład i porządek, a równe kolory dla każdej linii pozwalają każdej z nas sięgnąć po właściwy specyfik.        A jeśli się pomylimy? No cóż… przecież nikt nie jest doskonały.

Produkty z tej serii dostępne są wyłącznie w sieci Drogerii Natura na terenie całego kraju.