Hiszpania po sezonie

Po sezonie można cieszyć się odkrywaniem piękna tych regionów, które w czasie wakacji są wręcz oblegane przez turystów. Andaluzja oraz Barcelona stały się ulubionymi kierunkami takich wypraw. Noclegi w Hiszpanii można znaleźć bez problemów można znaleźć i po zakończeniu sezonu, przy czym wyjątkowo atrakcyjne ceny stają się dodatkową zaletą. Wystarczy zajrzeć na przykład na stronę Edom.pl by przekonać się o tym osobiście. Tu czeka 1800 kwater z terenu Andaluzji, wśród których pojawiają się prawdziwe okazje cenowe. Dom dla 5 osób za tysiąc złotych tygodniowo? To z pewnością wyjątkowa okazja. Apartament dla 5 osób w centrum Barcelony za niecałe 900 zł tygodniowo? To kolejna cenowa gratka. Komfortowo wyposażone apartamenty w Hiszpanii sprawiają, że w rejonie Andaluzji oraz Barcelony  można spędzić niezapomniane ferie przy minimalnych wydatkach.

Andaluzja: między stokiem a plażą 

Zarówno latem, jak i zimą, Andaluzja jest rajem dla turystów chcących najlepiej wczuć się w hiszpańską atmosferę. Region znany z Wybrzeża Słońca od lat jest ceniony jako najlepsze miejsce na wakacje w Hiszpanii. Jak można tu spędzić ferie zimowe? Na nartach! Przecież Andaluzja to nie tylko piękne wybrzeża, ale i znany region narciarski Sierra Nevada. Grenada, kojarzona głównie z plażowaniem, w okresie zimowym doceniana jest również przez miłośników sportów zimowych. Pięknymi plażami i stokami narciarskimi może się również pochwalić Almeria – jedno z piękniejszych miast w Hiszpanii, które dodatkowo może zaskoczyć swymi zabytkami. Imponująca forteca mauretańska oraz twierdza wzniesiona przez templariuszy to obiekty, które z pewnością warto zwiedzić po zejściu ze stoków.

Ferie w Katalonii? To świetny pomysł!

Katalonia to kolejny region w Hiszpanii, który może zachwycić nawet po sezonie. Zwiedzenie Barcelony nie jest tu jedynym sposobem na spędzenie czasu. Choć stolica Katalonii z pewnością zasługuje na uwagę, atrakcji jest tu znacznie więcej. Costa Brava jest symbolem tego regionu, choć zimą i to wybrzeże traci na rzecz ośrodków sportów zimowych. Swego rodzaju nowością, wciąż odkrywaną przez turystów, są katalońskie Pireneje. Masella i Molina to ośrodki sportów zimowych, które ze względu na malownicze położenie i dogodny dojazd z Barcelony, już zostały docenione. Andaluzja i Katalonia mogą swym pięknem oczarować również w okresie zimowym. Te regiony są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą poszaleć na nartach, a jednocześnie – delektować się widokiem hiszpańskiego wybrzeża. Ze względu na bogactwo i różnorodność tych regionów można na ich terenie znaleźć dogodne warunki do wypoczynku przez cały rok.