Masz problem z przebarwieniami czy bliznami? Właśnie teraz jest najlepsza pora, aby się z nimi rozprawić. O tej porze roku nasza skóra narażona jest na najmniejsze promieniowanie słoneczne, dlatego jej regeneracja po zabiegach kosmetycznych będzie dużo szybsza. Obecnie najlepiej jest korzystać z zabiegów złuszczających i wybielających. Możemy uporać się teraz z przebarwieniami w walce z którymi skuteczne są chemiczne peelingi na bazie kwasów migdałowego, salicylowego, glikolowego, trójchlorooctowego. Również mikrodermabrazja czyli peeling mechaniczny pomaga usunąć przebarwienia oraz niedoskonałości skóry.
Świetnym zabiegiem na pierwsze oznaki fotostarzenia się skóry jest też fotoodmładzanie. Polega ono na regeneracji skóry za pomocą światła.  Kilka serii naświetleń świetnie odnawia skórę w sposób mniej inwazyjny niż chemiczne peelingi.

Zimą panie chętnie też korzystają z zabiegu mezoterapii igłowej polegającej na technice nakłuć, podczas których wprowadzane są w skórę na daną głębokość aminokwasy, witaminy czy kwas hialuronowy. Zabieg taki bardzo ujędrnia i odżywia skórę na twarzy, a wykonane nakłucia stymulują producję kolagenu.

Korzystając więc z tej pory roku zafunduj sobie zabieg na twarz. Jeśli nie wiesz do końca co będzie najlepsze dla twojej skóry udaj się do sprawdzonego gabinetu gdzie specjalistka doradzi odpowiednie zabiegi.