Zdrada - co dalej?

Jak dojść do siebie po zdradzie? Jeśli zostałaś zdradzona, pewnie czujesz, że zaraz eksplodujesz od nadmiaru emocji, wśród których dominuje gniew, żal, wściekłość i przerażenie. Czy związek przetrwa? Czy wybaczyć zdradę? Jak poukładać własne uczucia i odbudować poczucie własnej wartości? Niezależnie od przyczyn, które doprowadziły was do tego trudnego momentu związku, na pierwszym miejscu postaw teraz siebie - oto 9 rzeczy, które powinnaś zrobić od razu, gdy tylko dowiesz się o zdradzie.

Zdrada w programie "Ex na plaży"?

Zazdrość i zdrada to częste tematy, które przewijają się w ulubionym programie widzów MTV "Ex na plaży Polska". Wszyscy zadają sobie pytanie, co tym razem wydarzy się między uczestnikami programu w kolejnym odcinku?

Zszokowani uczestnicy rozpamiętują wieczorne wydarzenia, co wywołuje kolejne spięcia. Przy śniadaniu tablet zapowiada kolejne emocje wzywając na plażę kolejną trójkę uczestników. Tym razem twarzą w twarz z przeszłością staje Gimi, i nie jest to miłe spotkanie. Domownicy starają się oczyścić atmosferę i zażegnać konflikty. W willi nastaje długo wyczekiwany spokój… Jak długo potrwa sielanka?

Już 1 października będziecie mogli obejrzeć trzeci odcinek programu "Ex na plaży Polska" na kanale MTV.