Czym Isabela Pereira de Jesus, bo tak ma na imię dziewczynka, bohaterka zdjęcia, które bije rekordy udostępnień na Facebooku, zauroczyła internautów?Wszystko za sprawą miny małej Brazylijki, uchwyconej przez fotografa Rodrigo Kunstmanna na sali porodowej w Brazylii w chwili narodzin. Isabela nie wydaje się zachwycona tym, co zobaczyła. Już w pierwszych sekundach swojego życia pokazała niezły charakterek! Zmarszczone brwi, grymas złości – na miejscu lekarza zmiękłyby nam nogi ze strachu. Sekret gniewnego spojrzenia wyjaśnił fotograf:


"Otworzyła szeroko oczy, ale nie płakała. Lekarz musiał nawet powiedzieć: Płacz, Isa" – zdradził Kunstmann jednej z brazylijskich gazet.

Z charyzma dziecka szczególnie cieszy się dumna mama, która przyznała, że Isabel ma w swoim życiu wiele więcej powodów do tym podobnie wyrażanych frustracji, jak m.in. zmiana pieluszki i inne niekomfortowe codzienne czynności.

"Moje dziecko pokazało swoją osobowość, urodziło się odważne. To już mem. Zawsze marszczy brwi i czoło, gdy zmieniam jej pieluszkę lub gdy karmię ją piersią" – zdradziła mama dziewczynki.

My ogłaszamy ją najmłodszą feministką świata, która już w pierwszej sekundzie życia pokazała, że nikt nie będzie jej mówił, co ma robić. #newbornpower