Agnieszka Woźniak-Starak pokazała się w bikini

Dawno na Instagramie Agnieszki Woźniak-Starak nie było takiego zdjęcia. Nic dziwnego, że fotografia wywołała lawinę komentarzy. Dziennikarka zamieściła ostatnio fotografię z wakacji w bikini. 43-letnia Agnieszka Woźniak-Starak wygląda zjawiskowo, a krajobraz, który ją otacza sprawia, że my też chcemy się tam przenieść.

Agnieszka Woźniak-Starak na najnowszym zdjęciu pozuje w pięknym neonowym kostiumie kąpielowym, w którym wygląda zjawiskowo na tle lazurowej wody. 

Pora wracać - napisała krótko Agnieszka Woźniak-Starak, a pod postem zaczęła pojawiać się lawina komentarzy.

Chociaż fani z niecierpliwością czekają na swoją ulubioną dziennikarkę "DDTVN", to patrząc na aurę w naszym kraju, radzą: "Nie wracaj, tu zimno, ciemno i wietrznie", "Wykorzystuj każdą sekundę", "Może jeszcze warto zostać".

Obserwatorzy dopatrzyli się również, że Agnieszka Woźniak-Starak potrzebowała trochę odpocząć po intensywnym czasie. "Ale extra! Grunt, że chociaż na chwilę się oderwałaś", "Wakacje dobrze robią na głowę i duszę. Czasem trzeba się oderwać i spojrzeć na wszystko z innej perspektywy" - czytamy w komentarzach.

Przeczytaj także:

Agnieszka Woźniak-Starak wyznacza trendy

Agnieszka Woźniak-Starak bez wątpienia wyznacza trendy i inspiruje swoimi stylizacjami. Jak sama niejednokrotnie podkreśla:

Lubię modę. Lubię się nią bawić, traktować z przymrużeniem oka, nie boję się kontrowersji, czasem szukam w modzie szaleństwa. Na pewno nie lubię nudy.

Właśnie dlatego dziennikarka stworzyła razem z marką Vicher wyjątkową kolekcję ubrań „Zocha”, zainspirowaną artystką Zofią Stryjeńską. "W naszej kolekcji znajdziecie motywy z prac Stryjeńskiej, szczyptę Podhala, w końcu artystka spędziła w Zakopanem szmat życia, a moja słabość do gór również nie słabnie. Będzie wariacja na temat stroju do jazdy konnej, wiadomo! A wszystko w klimacie moich ukochanych lat 70" - mówiła prezentując kolekcję.

Jednak Agnieszka Woźniak-Starak nie musi nosić drogich i markowych ubrań, żeby wyglądać stylowo. Na jej Instagramie można znaleźć dużo zdjęć w prostych stylizacjach, które zakłada chociażby na spacer z psami czy na wybierając się na jazdę konną.

Jak widać tutaj sprawdza się zasada: bawmy się modą. Wtedy nic nie ryzykujemy, a przede wszystkim nie zamykamy się w ścisłe szablony. Kobieta zmienną jest i to naturalne, że każdego dnia chcemy wyglądać inaczej w zależności od naszego nastroju.

Poniżej w naszej galerii znajdziecie kilka ciekawych inspiracji Agnieszki Woźniak-Starak. My mamy swoje ulubione, a Wy?