Jak wygląda mały Louis trzecie dziecko Kate Middleton?

Odkąd 23. kwietnia księżna Kate pojawiła się w drzwiach szpitala z nowonarodzonym trzecim dzieckiem, małym Louisem, wszyscy czekali na oficjalne zdjęcia drugiego syna książęcej pary. Tradycją już są dziecięce portrety, których autorką jest sama księżna Kate, która jako mama potrafi swoich potomków uwiecznić najlepiej. Urodzony w kwietniu książę Louis został sfotografowany przez mamę razem ze starszą siostrą księżniczką Charlotte. Te pełne miłości zdjęcia właśnie pokazał na swoim Instagramie pałac Kensington. 

"Portret księcia Louisa został wykonany przez księżną 26.kwietnia. Książę i księżna chcieliby podziękować społeczeństwu za wszystkie wiadomości, które otrzymali po narodzinach syna oraz w związku z trzecimi urodzinami księżniczki Charlotte", możemy przeczytać we wpisie w mediach społecznościowych.

Zdjęcie małego Louisa z siostrą zostało z kolei zrobione nieco później, bo 2.maja. To nie pierwsze takie zdjęcia książęcych dzieci, pałac regularnie pokazuje oficjalne portrety księcia Jerzego, małej Charlotte, a teraz także Ludwika, czyli Louisa.