Zara online nowe zasady zakupów

Zara to jedna z najpopularniejszych sieciówek z modą w naszym kraju. W czasach bardzo trudnych dla światowej i lokalnej branży mody każdy jednak może wkrótce zacząć borykać się z kryzysem. Wobec powyższego wiele sklepów internetowych, w których wciąż bez problemu możecie kupić ubrania i dodatki wprowadza nowe zasady kupna dla klientów. Wśród nich jest również hiszpańska marka, która wychodzi na przeciw swoim fanom. Biorąc pod uwagę fakt, że wszystkie sklepy stacjonarne są obecnie zamknięte, sklep online Zara zamyka opcję dostaw do wybranych punktów.

W tej chwili możemy zamówić ubrania z Zary tylko i wyłącznie do domu. Jak czytamy na stronie hiszpańskiego sklepu - sposoby dostawy i procedury działania są dostosowywane tak, aby były jak najbardziej bezpieczne dla klientów.

Co się zmienia w zakupach online w Zarze?

Domowe dostawy będą darmowe, wydłużono też zwroty - będziemy mieć na nie 30 dni od momentu ponownego otwarcia sklepów stacjonarnych Zary. Wszystkie zaległe zamówienia, które czekają w sklepach, można anulować już od 19 marca, a te które zalegają w sklepach stacjonarnych będą czekały na odbiór do ponownego ich otwarcia.

W międzyczasie grupa Inditex, do której należą m.in. Zara, Bershka czy Uterque do końca tygodnia przekaże służbom medycznym w Hiszpanii 300 tysięcy masek ochronnych. Właściciel Armancio Ortega obiecał także, że planuje w swoich fabrykach szyć odzież dla lekarzy i obecnie pracuje nad pozyskaniem potrzebnych materiałów. W Hiszpanii sytuacja związana z epidemią zaczyna być bardzo poważna.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ZARA Official (@zara) on Feb 28, 2020 at 5:19am PST