Dekoracje ścienne Bimago inspirowane współczesnymi kobietami

Bimago to należąca do grupy Artgeist marka o międzynarodowym zasięgu, której celem jest upiększanie wnętrz. Działa od 2004 roku i oferuje nietuzinkowe dekoracje ścienne w różnej postaci – od obrazów i plakatów po fototapety i parawany. Propozycje marki są kreatywne, a jednocześnie perfekcyjnie zgrane z aktualnymi trendami aranżacyjnymi – i za to doceniane przez klientów na całym świecie.
Who run the world? Girls! To nowa kolekcja Bimago, która skupia się na kobietach i ich wewnętrznej sile. Zaczerpnięta z piosenki Beyoncé nazwa serii doskonale odzwierciedla jej motyw przewodni – ogromną siłę i moc do zmieniania świata na lepszy, które drzemią w każdej kobiecie, niezależnie od jej wyglądu, osobowości i przekonań.

Motyw kobiety w sztuce na przełomie lat

Motywy kobiece pojawiają się w sztuce od jej początków. Inspirowane damskim pięknem prace znajdują się w dorobku artystów zajmujących się różnymi stylami. Stąd też takie zróżnicowanie kolekcji Who run the world? Girls!, w której znajdziesz obrazy i plakaty nawiązujące zarówno do malarstwa klasycznego (np. Poza baletnicy czy Kobieta ze skrzydłami), jak i nowocześniejsze propozycje (np. Kosmiczna myśl czy Kwiaty Zofii).

Różne oblicza kobiecego piękna

Kanony kobiecego piękna zmieniały się na przestrzeni wieków – podobnie jak ich rola w społeczeństwie. Dziś jednak nikt nie kwestionuje już tego, że kobiety są silne i piękne, bez względu na rysy twarzy czy figurę.
I właśnie takie wydanie kobiecości Bimago przedstawia w swojej kolekcji. Znajdziesz w niej obrazy i plakaty prezentujące ikony kobiecości – od symboli seksapilu jak Marilyn Monroe czy Audrey Hepburn, przez uosobienie niezależności jak Frida Kahlo, po współczesne kobiety, takie jak Ty.
Obrazy na płótnie, plakaty, zestawy do malowania po numerach i fototapety z serii Who run the world? Girls! są dostępne na Bimago.pl.