Słyszałeś o tym, że warto trzymać w portfelu amulet przyciągający pieniądze? Zapomnij o łusce karpia. Ta 1 rzecz w portfelu zapewni ci gotówkę na cały rok. Podobnie jak pamiętamy o tym, by portmonetka była najlepiej czerwona, czysta i niezniszczona, a podarowujemy ją z grosikiem na szczęście, tak i w tym przypadku warto skorzystać z tej podpowiedzi, tak na wszelki wypadek. Aby zdobyć ten nietypowy amulet na finansowe szczęście, rozejrzyj się dobrze po własnym domu bądź poproś o pomoc zaprzyjaźnionego posiadacza kotów.

 

Zapomnij o łusce karpia. Ta 1 rzecz w portfelu zapewni ci gotówkę na cały rok

Znamy już wierzenia, że pieniądze do portfela przyciąga łuska karpia, czterolistna koniczynka lub pierwszy grosik na szczęście. Niewiele osób wie jednak, że zapas gotówki może nam zapewnić inny ciekawy talizman. To wielka gratka zwłaszcza dla miłośników kotów. Okazuje się, że to koci wąs zapewnia szczęście w finansach. Zgubiony wąs mruczka, inaczej wibrys, warto trzymać w portfelu w bezpiecznym miejscu, a wydane pieniądze zawsze będą do nas wracać. Działa to tylko w przypadku wibrysa, który wypadł kotu. Pod żadnym pozorem nie wolno pozbawiać kotów wąsów, przynosi to bowiem odwrotny skutek, pecha w finansach i całą masę nieszczęścia. Jak dobrze wiedzą opiekunowie mruczków, kocie wąsy wypadają podobnie jak sierść, choć rzadziej, i przy odrobinie skupienia znajdziemy je z pewnością w domu każdego kociarza.

Najlepiej działają zgubione wąsy czarnego kota, które tym bardziej odwracają fortunę w naszą stronę. Pomagają w napływie gotówki, zwrotach długów, a nawet dodają szczęścia w grach losowych. Ponadto zgubiony portfel z kocim wąsem zawsze znajdzie drogę powrotną do właściciela. 

Zobacz też: