Jest jednym z najsilniejszych bodźców, który przywołuje wspomnienia. To dzięki niemu przenosimy się w mgnieniu oka do najprzyjemniejszych momentów z przeszłości. Poszukiwanie zapachu idealnego to zadanie niełatwe, zwłaszcza kiedy mamy świadomość, jak bardzo wpływa on na nasz nastrój, poczucie bezpieczeństwa, a nawet zdrowie. Aromaterapia w medycynie naturalnej jest przecież skutecznie wykorzystywana od wieków.

Niezwykła moc zapachów

Intensywny, bardzo słodki i balsamiczny zapach Ylang Ylang - tropikalnego drzewa, którego nazwa oznacza „kwiat wszystkich kwiatów”,  skutecznie potrafi uspokoić oraz odprężyć. Obniża ciśnienie krwi i reguluje pracę serca. W aromaterapii uznawany jest za rodzaj „wonnych soli trzeźwiących”.

Z kolei Vetiver, trawa pochodząca z Indii, pachnie korzennie i drzewnie.  Jej nuty zapachowe, głęboko dymne, czekoladowe,  wykazują  działanie kojące i łagodzące. Doskonale sprawdzają się jako „eliksir spokoju”. Czy chciałabyś otulić się ich zapachem?

 

Zapach, który pokochasz

Zapach, którym pachnie nasz dom, jest równie unikalny jak nasz własny. Mówi o charakterze wnętrza, a także o ludziach, którzy w nim mieszkają. Jeśli woń spodoba nam się wyjątkowo, chcemy otulać się nią nieustannie. Pragniemy, aby pachniały nią nasze ubrania, pościel czy zasłony. Teraz to bardzo proste. 

Silan wykorzystał melodię aromatu łączącą kwiatowy blask Ylang Ylang ze świeżą nutą Vetiver, opracowując unikalną kompozycję zapachową, niemal całkowicie biodegradowalną. Elegancką nutę tej finezyjnej kompozycji, nadaje cytrusowy zapach bergamotki i aromatycznych liści mięty. Nowy Silan Naturals: Ylang Ylang & Vetiver Scent to wegański płyn do płukania, który zawiera aż 99% składników pochodzenia naturalnego. To one sprawią, że nasze ubrania, pościel oraz ręczniki będą niezwykle miękkie, a ich zapach niezwykle kuszący.

Jeśli chcesz, aby twoje ubrania i dom pachniały wyjątkowo, wybierz Silan Naturals: Ylang Ylang & Vetiver Scent i przekonaj się, że znalazłaś swój zapach!