Ten sposób robienia zakupów spożywczych sprawdziły nasze Testerki i są zachwycone. Wśród Testerek znalazły się mamy (te pracujące i te na urlopach macierzyńskich), zabiegane studentki, panie domu i biznesmenki. Mimo że nasze Testerki na co dzień prowadzą różne tryby życia, są zgodne, co do jednego: wszystkie poleciłyby zakupy spożywcze online swoim przyjaciółkom. Dodatkowo, 9 na 10 Testerek deklaruje, że ponownie zrobi zakupy spożywcze na Frisco.pl. 

Każda z nas cierpi na niedobór czasu, dlatego też szukamy sposobów na sprytnie i mądre nim zarządzanie. Chcemy mieć czas dla rodziny, spotkania ze znajomymi i upragniony relaks. Zobaczcie, dlaczego zakupy na Frisco.pl przypadły naszym Testerkom do gustu. 

Świeże produkty i zamówienia bez zamienników

Frisco.pl gwarantuje, że produkty, które do nas trafią będą świeże. To szczególnie ważne, zwłaszcza jeśli zamawiamy warzywa, owoce czy wędliny. Nasze Testerki potwierdzają, że w tym obszarze Frisco.pl spełniło swoje obietnice.

Najbardziej podobała mi się świeżość i jakość produktów. Zarówno wędliny jak i owoce, warzywa były piękne i świeże! 

– przyznaje Urszula B.

Zawsze świeże produkty to wynik niezwykle przemyślanej i skróconej drogi produktów: Frisco po prostu ich nie przechowuje w nieskończoność w magazynach. Do magazynu dostarczanych jest dokładnie tyle produktów, ile danego dnia zostało zamówionych przez klientów. Potem produkty są pakowane i od razu trafiają do naszych domów.

Co więcej, Frisco może pochwalić się 99,6% wskaźnikiem kompletnych zamówień. Oznacza to, że otrzymamy dokładnie te produkty, które zamówiłyśmy, bez żadnych zamienników. 

Podobało mi się to, że zamówienie było kompletne, nie musiałam dobierać zamienników ani pokrywać różnicy w cenie. Wszystkie produkty były świeże, dobrze zapakowane, nic się nie rozlało etc. Obsługa sprawna, dostawa punktualnie.

– Marta Z.

Zakupy spożywcze online to nie luksus dla wybranych    

Nasze Testerki były również pozytywnie zaskoczone szerokim asortymentem produktów oferowanym przez Frisco. Poza produktami „codziennymi”, w ofercie znajdziemy także produkty ekologiczne i organiczne oraz z najróżniejszych zakątków świata. 

Myślicie pewnie, że takie luksusy sporo kosztują? Nic bardziej mylnego! 9 na 10 Testerek uważa, że sklep oferuje produkty w atrakcyjnych cenach, zbliżonych lub nawet niższych od tych w marketach stacjonarnych. Oddajmy głos naszym Testerkom:

Obawiałam się wyższych cen niż w supermarketach, lecz tutaj miłe zaskoczenie - większość cen była porównywalna, a niektóre produkty były nawet tańsze. – komentuje Marta Z.

 

Na Frisco.pl mam szeroki wybór produktów w cenach często niższych niż w marketach stacjonarnych. Myślałam, że będzie drożej niż u konkurencji, a było taniej! – potwierdza Aneta D.

Punktualna dostawa na umówioną godzinę 

Zakupy spożywcze na Frisco to także możliwość wyboru konkretnej godziny dostawy. Dostawy, którą otrzymasz punktualnie i to prosto do swojej kuchni:

Zakupy otrzymałam w godzinach, jakie wybrałam. Wszystko wniesiono wprost do mojego mieszkania, a nawet zapytano mnie, czy zostawić w przedpokoju czy wnieść dalej. Wszystko było świeże z długa datą. Nie było żadnych zamienników. Dostałam miły gratis w postaci jabłek oraz puszki coli. – mówi Anna Ż.

Zapoznajcie się z poniższą infografiką i zobaczcie, co jeszcze odkryły nasze Testerki:


UWAGA!
Specjalnie dla czytelniczek kobieta.pl, Frisco.pl przygotowało prezent:
30 zł zniżki na pierwsze zakupy!

Wystarczy, że wpiszecie przy realizacji zamówienia kod rabatowy:
KOBIETA2017

Kod jest ważny do 12 listopada 2017 r.
Minimalna kwota zamówienia, przy której zadziała kod to: 150 zł.


Chcesz z nami testować produkty i usługi skierowane do kobiet?

Dołącz do Klubu Testerek! Wystarczy, że wypełnisz TEN formularz.