Aleksandra Żebrowska prezentuje ciążowy brzuszek

"Olu jesteś przepiękna!"

"Ideał kobiety"

To tylko nieliczne z pozytywnych komentarzy, jakie dostała Aleksandra Żebrowska pod swoim najnowszym zdjęciem na Instagramie. Na fotografii widać Olę w bieliźnie i w rozsuniętym szlafroku, który pozwala na  prezentację sporej już wielkości ciążowego brzuszka. Na początku marca żona popularnego aktora obwieściła światu trzecią ciążę, obrazując tę informację zdjęciem kanapek z musztarda i ogórkami, czyli typowymi zachciankami przyszłych mam.

Pracująca przyszła mama

Aleksandra Żebrowska słynie z bezpretensjonalności i naturalności, czego dowodem są publikowane przez nią zdjęcia z codziennego życia jej i rodziny: męża i dwójki synów: Franciszka i Henryka.

Ostatnie zdjęcie, które zebrało prawie 10 tys. lajków opatrzyła hastagami #homeoffice #howwedobusiness, co oznacza, że Ola nie zwalnia tempa przy pracy nad swoją odnoszącą sukcesy marką FRANCIS & HENRY.  Państwo Żebrowscy na czas izolacji podczas trwania pandemii koronawirusa przebywają aktualnie w Tatrach, gdzie oprócz pracy, wypoczywają i przygotowują się na przywitanie trzeciego członka rodziny. Czy tym razem będzie to dziewczynka?