Wzorki na paznokcie 2020 - jaki manicure jest modny?

Kreatywny, nieszablonowy manicure to wspólny mianownik modnych w tym roku wzorków na paznokcie. Możesz zaszaleć z błyskiem, perłami, animal printem, albo podkręcić klasyczny french manicure. Paznokcie hybrydowe wciąż nie spadają z podium, natomiast w tym sezonie stawiamy również na długie, przedłużane żelem lub akrylem. Pożądane kształty paznokcia to migdał, coffin-nail, lub dla odważnych - szpiczasty stiletto nail

Wzorki na paznokcie 2020 - gwiazdki, perły 

Gwiazdki na paznokciach jeszcze się nie znudziły, więc z powodzeniem możesz nosić je nie tylko na wieczornych wyjściach. Wersja karnawałowa - błyszcząca konstelacja. Wersja na dzień - pojedyncze gwiazdki na paznokciu pomalowanym bezbarwnym lakierem lub top coatem hybrydowym. Podobnie postępuj z eleganckimi perełkami - pojedyncze perły na paznokciach sprawdzą się nawet w biurze. 

Wzorki na paznokcie 2020 - kryształy

Jade roller zdecydowanie zdał egzamin na popularny gadżet 2019 roku, dlatego nic dziwnego, że kryształy wkraczają do kolejnych kategorii beauty. Kryształy na paznokciach, czy to w formie przyklejanych, malutkich kawałków kamienia szlachetnego, czy inspirowany magicznymi kolorami ametystu nail art, to hit na 2020 rok.

Wzorki na paznokcie 2020 - snake skin nails

Gucci wylansował węża, jako modny wzór nie tylko na ubraniach, ale inspirują się nim również producenci biżuterii, czy manicurzystki. Dla odważnych - paznokcie pokryte naklejką, przypominającą skórę węża. Jeśli nie jesteś przekonana - minimalistyczny wzór na paznokciu przedstawiający gada, też jest na topie. 

Wzorki na paznokcie 2020 - milky nails, french manicure

Milky nails to wzór chętnie wybierany przez Kylie Jenner. Podejrzewamy, że to właśnie dzięki jej wpływowi, ten trend w manicure nabrał tempa. Wystarczy mleczny lakier do french manicure, aby paznokcie wyglądały niezwykle subtelnie i elegancko. Fanki klasycznego french manicure też będą zadowolone - wrócił do łask nie tylko jako paznokcie ślubne, ale powinnaś trzymać się jednej zasady - biała kreseczka powinna być jak najcieńsza, za to możesz podkreślić ją cyrkonią, czy brokatem.

Wzorki na paznokciach 2020 - czerwone paznokcie

Klasyczna czerwień na paznokciach nigdy nie wychodzi z mody. W tym sezonie, zestawiamy ją z długimi paznokciami w kształcie migdała. Jeśli ciężko ci zapuścić naturalne paznokcie - wybierz się na zabieg przedłużania żelem, lub akrylem.