Specjaliści zajmujący się magią słowa, po długich debatach, w końcu ujawnili imiona najbardziej czarujących mężczyzn. Poniżej znajduje się wnikliwa analiza, która przybliża nam sylwetki tych jakże wyjątkowych panów.

Czytaj też:

Oto imiona najbardziej czarujących mężczyzn

Franciszek

Franciszek ma czarujące usposobienie, a w jego oczach zawsze kryją się małe iskierki. Gdy ma coś na sumieniu, potrafi każdego owinąć sobie wokół palca. Dlatego wszystkie przewinienia zawsze uchodzą mu płazem. Najchętniej zwiąże się z kobietą, która twardo stąpa po ziemi.

Jacek

Jacek jest niezwykle inteligentny, obeznany ze światem i oczytany. Jego usposobienie i miła aparycja sprawiają, że wiele pań o nim skrycie marzy. On jednak jest wierny ukochanej i nie w głowie mu skoki w bok. Jego ideałem jest kobieta o duszy anioła.

Jan

Jan działa na kobiety jak magnes, chociaż na pierwszy rzut oka nikt nie podejrzewa, że ma aż takie powodzenie u płci przeciwnej. Wystarczy jednak, że spojrzy i już wszystko staje się jasne. Potrafi rozbierać wzrokiem. Lubi flirtować i zdarza się, że skacze z kwiatka na kwiatek.

Marcin

Marcin jest troskliwy i opiekuńczy, a to sprawia, że nie może narzekać na brak powodzenia. Gdy się szczerze zakocha, swojej ukochanej podarowałby gwiazdkę z nieba. Nie da się ukryć, że jego ukochana ma z nim jak w bajce.

Przemysław

Przemysław ma kokieteryjny uśmiech, który rozmiękcza niewieście serca. Gdy trafi się ktoś, na kogo nie działa jego urok osobisty, idealnie potrafi rozbić oponenta ciętym słowem. Zawsze staje w obronie swojej ukochanej, ponieważ uważa, że honor i dobre imię są bezcenne.

Zobacz także:

Wacław

Wacław ma charyzmę i przez wiele kobiet postrzegany jest jako niezwykle atrakcyjny i czarujący. W sprawach zawodowych nie można mu zarzucić nagannego zachowania lub wykorzystywania swojej pozycji, a dla ukochanej jest gotowy na każde poświęcenie. To prawdziwy ideał.

Zbigniew

Zbigniew otacza ukochaną wyjątkową opieką i daje jej poczucie bezpieczeństwa. Nie jest specjalnie wylewny, ale w momentach, kiedy jest sam na sam z ukochaną, potrafi być niezwykle czarujący. Taki mężczyzna to prawdziwy skarb.

Czytaj też: