Cygańskie zaklęcie na miłość –  co ci będzie potrzebne?

Do wykonania tego niezwykle skutecznego zaklęcia na miłość potrzebujesz tylko i wyłącznie gorącego napoju. Wtedy zaklęcie będzie najskuteczniejsze. Najważniejsze jest jednak to, że musisz je przygotować i wykonać samodzielnie. Wspólne wyjście do restauracji, chociaż jest niezwykle miłe i romantyczne, nie pomoże ci w miłosnej magii. Zaleca się przygotowanie:

  • aromatycznej herbaty,
  • kawy z mlekiem lub bez,
  • gorącej czekolady lub kakao.

Jeśli nie możesz wykorzystać gorącego napoju, użyj soku, mleka, a nawet zwykłej wody. Działanie będzie równie skuteczne, o ile zaserwujesz ukochanej osobie napój w nowej, nieużywanej szklance. Pod żadnym pozorem nie używaj do zaklęcia miłosnego napojów gazowanych. Gdy to uczynisz, twoje uczucie pęknie jak bańka.

Zobacz: 

Cygańskie zaklęcie na miłość – co musisz wiedzieć?

To cygańskie zaklęcie na miłość jest niezwykle skuteczne. Jego działanie opiera się połączeniach energetycznych. Podczas wypowiadania zaklęcia uwalniamy i wypuszczamy w przestrzeń swoje pozytywne wibracje, które za pośrednictwem gorącego napoju przekazujemy ukochanej osobie. Dlatego tak ważna jest temperatura płynu, ponieważ wpływa ona na temperaturę łączącego was uczucia. Jak wcześniej wspomniałam, gdy podajesz chłodne napoje, szklanka musi być prosto ze sklepu, co zwiastuje nowość i ożywienie łączących was uczuć. I pamiętaj, twoje intencje muszą być szczere, a serce czyste. Jeśli będziesz chciała użyć białej magii na szkodę innej osoby to:

  1. zaklęcie nie zadziała,
  2. zła energia wróci do ciebie w momencie, kiedy będziesz liczyła na szczęście.

Moim zdaniem, nie warto ryzykować. 

Zobacz także: 

Cygańskie zaklęcie na miłość – jak je wykonać?

Gdy masz już przygotowany ciepły napój np. kawę lub herbatę, przegoń złe myśli. Weź kilka głębokich oddechów, aby się wyciszyć i odpowiednio skupić myśli. Skoncentruj się na swoim ukochanym i wypowiedz zaklęcie: Gdy pijesz ten napój, całujesz mnie w usta. A gdy go wypijesz, nasza miłość będzie gorąca jak [podaj nazwę napoju, który podajesz].

Zobacz także:

Jeśli podajesz chłodny napój w nowej szklance,  powiedz: Gdy pijesz ten napój, całujesz mnie w usta. A gdy go wypijesz, nasza miłość będzie nowym uczuciem, które nas połączy.

Tę formułkę musisz powtórzyć 3 razy. Jeśli czujesz, że wasze uczucie jest niepewne, powtórz zaklęcie 7 razy. Napój o magicznych właściwościach jest już gotowy, możesz go podać ukochanemu do wypicia. Efektów tej miłosnej magii możesz spodziewać się już po 3 dniach.