Liść laurowy nie tylko dodaje aromatu wielu potrawom, ale posiada także wiele magicznych właściwości. Jego silne moce wykorzystuje się od wieków. I co ważne, jest to nie tylko tani, ale przede wszystkim skuteczny sposób, aby ochronić się przed złą energią.

Liść laurowy – właściwości magiczne

Liść laurowy od dawna wykorzystywany jest do zaklęć i rytuałów. Wszystko to za sprawą jego wspaniałych właściwości. Ma on szczególne działanie ochronne. Jeśli użyjesz go w odpowiedni sposób:

 • ochronisz dom przed złą energią,
 • zablokujesz dostęp złym duchom i wampirom energetycznym,
 • obronisz się przed atakami energetycznymi,
 • odpędzisz uroki i złe życzenia innych ludzi.

Jak widać, jego zastosowanie to najlepszy sposób na pozbycie się pecha i zapewnienie sobie wewnętrznej harmonii.

Zobacz: 

Liść laurowy –  jak wykonać rytuał?

Wykonanie tego rytuału jest niezwykle proste, ale też bardzo skuteczne. Potrzebujesz zaledwie 7 liści laurowych, aby ochronić siebie i swoich bliskich przed pechem oraz złą energią.

Zanim jednak przestąpisz do działania, musisz pamiętać, że twoje intencje muszą być czyste i szczere. Nie możesz w żadnym wypadku działać na szkodę innych osób. Jeśli chcesz przenieść pecha na inną osobę, to magiczne działanie rytuału się nie tylko nie sprawdzi, ale możesz także sobie zaszkodzić. Dzieje się tak, ponieważ twoje intencje i twoje działanie wywołują zmianę w poziomach energii otaczającego cię świata.  Złe intencje wracają do nadawcy ze zdwojoną siłą i to w najmniej spodziewanym momencie. Czy warto, aż tak ryzykować?

 1. Oczyść umysł ze złych myśli.
 2. Przygotuj 7 liści laurowych. Muszą być całe i w kolorze zielonym.
 3. Połóż po 1 liściu na kaloryferze.
 4. W pomieszczeniach, w których przebywasz najczęściej lub podejrzewasz, są narażone na największy wpływ złej energii i uroków połóż 2, a nawet 3 liście.
 5. Odczekaj 30 minut, tak aby magiczne działanie i ochronna energia rozprzestrzeniła się na cały dom. 
 6. Możesz przyspieszyć i wzmocnić działanie liści laurowych, jeśli położysz je na ciepły kaloryfer. W tym wypadku skróć czas o 10 minut.
 7. Po upływie 20-30 minut zbierz liście laurowe i je spal.
 8. W czasie wykonywania tego zabiegu ochronnego pilnuj, aby nikt z domowników nie dotykał liści, ani przypadkiem ich nie wyrzucił.
 9. Jeśli liść spadnie z kaloryfera, wyrzuć go i połóż nowy.

Do wykonania tego rytuału możesz wykorzystać także świeże liście, jeśli takie masz, ale nie jest to warunek konieczny. Jeśli twój dom jest duży lub ma kilka pięter, zamiast 7 liści użyj ich 9, 12, a nawet 33. Gdy będzie ich zbyt mało, moc ochronna będzie za słaba i nie będzie aż tak skuteczna.

Zobacz także: