MARC O’POLO DENIM dumnie prezentuje swój patronat i współpracę z profesjonalnym kitesurferem Stefanem Spiessbergerem.

Ze swoją niezrównaną pasją do sportu i pewnością siebie, Stefan jest uosobieniem 50-letniej filozofii Marc O'Polo,  określanej mottem "Follow Your Nature" i idealnie pasuje do charakterystyki linii Denim: świeżego, współczesnego i nieskomplikowanego podejścia do mody.

Wychowany nad austryjackim jeziorem Traunsee, Stefan odkrył swoją pasję do kitesurfingu w wieku 17 lat. W ciągu zaledwie czterech lat, znalazł się w gronie 3 najlepszych zawodników w Europie, a krótko później, w gronie 10 najlepszych zawodników na świecie.  

Marc O'Polo Denim i Stefan Spiessberger, promując swoją współpracę, wspólnie stworzyli sesję zdjęciową oraz krótki film w trakcie Mistrzostw Świata w niemieckim Sankt Peter-Ording.

Podobnie jak przy współpracy z Brunem Senną w Formule E (bratankiem zmarłego mistrza Formuły 1, Ayrtona Senny) oraz pozostałymi sportami, z którymi związane jest Marc O'Polo, kitesurfing reprezentuje niekonwencjonalny styl bycia, charakterystyczny dla jednostek, podążających za filozofią "Follow Your Nature".