Niewiele jest rzeczy, którymi możemy sobie tak dogodzić, jak piękną bielizną. No chyba, że mowa o perfumach, ale to już całkiem inna historia. Jeśli jest coś wspólnego, co łączy obie te rzeczy, będzie to najpewniej bedzie to cena; właśnie dlatego z kupnem wymarzonego kompletu warto poczekać właśnie na ten moment, czyli zimowe wyprzedaże. Tuż po świętach marek przecenia swoje produkty nawet o połowę. I choć wielu powie, że zima to trudny moment na kupowanie bielizny, bo trudno cieszyć się nowym nabytkiem, gdy trzeba go ukryć pod kilkoma warstwami ubrań, nie dajcie się zniechęcić.

Wyprzedaże zimowe 2018 – najpiękniejsze komplety bielizny

Nie ukrywamy, że same chętnie kierujemy wzrok w stronę zmysłowych kompletów bielizny od Le Petit Trou. Mimo, że na stronę marki zaglądamy regularnie, a kampanie znamy na pamięć, bo bardziej niż z reklamą kojarzy się z wysmakowanym albumem aktów, marka jak żadna inna potrafi nas zaskoczyć nowościami z kolejnej kolekcji i sprawić, że nie możemy przestać myśleć o tej części garderoby.

Wyprzedaże zimowe 2018 – co warto kupić

I faktycznie, jeśli dobrze się przypatrzeć, nie chodzi tu o samą bieliznę; jest w tym pewna wizja cielesności i kobiecości, pokazywania i zakrywania ciała, celebrowania swych kształtów, która zwyczajnie nas uwodzi. Podobnie jest z nowym dzieckiem Elementu Żeńskiego. Całkiem inna filozofia, bo tutaj chodzi przede wszystkim o wygodę i komfort noszenia, o bieliznę, która jest tak dobrze dopasowana i przyjemna w dotyku, że można o niej zapomnieć (i właśnie na tym polega jej luksus). Do tego stworzonej w 100% w etyczny sposób i tak, że pozostaje całkowicie bezpieczna dla delikatnych  intymnych okolic.

EŻ Undies w obniżonej cenie można było nabyć przed świętami (np. w na targach na Mysiej). W tej chwili nie są dostępne na wyprzedaży, więc przypominamy je bardziej jako markę, którą warto mieć na oku (i dosłowniej: którą warto nosić). Także jako taką, na której produkt warto pokusić się oszczędzając na innych.

W galerii znajdziecie więc najpiękniejsze komplety bielizny, które teraz możecie znaleźć w tańszej wersji, a obok EŻ Undies, na które warto skusić się nawet, gdy nie są dostępne na wyprzedaży.