Zimowe wyprzedaże są okazją, by uzupełnić szafę o kilka ciepłych swetrów, płaszczy czy nową parę butów. Ale nie tylko! Okazuje się, że bez problemu znajdziesz na nich trendy, które będą obowiązywać w modzie w ciągu kilku nadchodzących miesięcy. Jakie?

Sprawdź też:Jak kupować na wyprzedażach?

Biała, koszulowa sukienka z wyprzedaży

To klasyka, którą niewątpliwie warto kupić podczas zimowych wyprzedaży 2017. Już od kilku sezonów chętnie nosimy jej koszulowe wersje. Na hit nadchodzącej wiosny zapowiadają się jednak falbany. Który model wybrać? Podczas promocji możesz zastanowić się nad zakupem obu!

Khaki w zestawieniu z prostymi formami

Wiosną modne będą ubrania o prostych krojach w kolorze khaki. Geometryczne kamizelki, proste sukienki oraz ciekawe kombinezony staną się podstawą wielu stylizacji. Zestawiaj je z bielą, czernią oraz beżem. warto postawić też na jeden przyciągający wzrok szczegół, którym mogą się stać chociażby sandały w kolorze energetycznej czerwieni.

Wiosenne kwiaty na zimowych wyprzedażach 2017

Podstawą wielu wiosennych kolekcji będą sukienki i bluzki w kwiaty. Bez problemu znajdziesz je również wśród przecenionych już ubrań z mijającego właśnie sezonu jesień-zima. Zestawiaj je z jednolitymi dodatkami. Być może zechcesz odjąć im trochę słodkości wybierając sportowe elementy stylizacji, jak chociażby sneakersy?

Zobacz też pozostałe trendy na wiosnę 2017 >>>