Tradycyjny wypiek chleba: wyrabianie ciasta i czekanie aż wyrośnie, to skomplikowany proces – a co dopiero mówić o pieczeniu wymyślnych przysmaków, takich jak włoska focaccia, duńskie bułeczki z ciasta drożdżowo-maślanego, czy francuskie bagietki. Na szczęście nowy wypiekacz do chleba firmy Philips umożliwia przygotowanie różnorodnych, kuszących, domowych wypieków z dziecinną łatwością.

Wypiekacz do chleba marki Philips otwiera drzwi do krainy wypieków nawet przed najbardziej wybrednymi smakoszami – oferując aż 14 różnych programów do przygotowania znakomitych wypieków. Dla większej wygody wyposażono go w funkcję opóźnionego startu, dzięki której możemy się delektować świeżo upieczonym chlebem o dowolnej porze. Jedyne, co trzeba zrobić, to dodać składniki, które bez trudu można kupić w pobliskim supermarkecie, po czym włączyć urządzenie. W trzech łatwych krokach wybieramy rodzaj pieczywa, jakie zamierzamy przygotować – słodkie, słone, razowe lub białe – a następnie ustawiamy wagę wypieku i stopień przyrumienienia. 

Cena detaliczna brutto: 519,00 PLN
Uwaga! Tylko do 15 kwietnia -20% na wszystkie produkty kuchenne plus torba z QR kodem w prezencie. Zeskanuj kod telefonem a codziennie otrzymasz nowy przepis. Więcej informacji na stronie codziennieodmiennie.pl.