Nadchodzi magiczny czas Pełni Wilczego Księżyca. Każda pełnia charakteryzuje się koncentracją energii i intensywną wibracją kosmosu. To doskonały moment na przełomowe decyzje, zmiany i nowe początki. Unikalna Pełnia Wilczego Księżyca dodaje nam motywacji i siły do wcielenia w życie noworocznych postanowień, spełniania marzeń i szukania miłości. Wykorzystaj tę okazję do przeprowadzenia kobiecych rytuałów, a odnajdziesz w sobie boginię szczęścia, miłości i spokoju ducha.

 

Kobiecy rytuał na Pełnię Wilczego Księżyca — kiedy wypada?

Życie zgodnie z rytmem księżyca gwarantuje nam powodzenie w wielu dziedzinach. To niezwykłe ciało niebieskie ma ogromny wpływ na ruch wody na naszej planecie, przez co oddziaływuje na całą ożywioną materię. Pełnię Wilczego Księżyca zobaczymy już w nocy z 6 na 7 stycznia 2023 roku. Symbolizuje zakończenie starego cyklu i nowy początek pełen nadziei. Sprowadza okres światła i siły. W połączeniu z pierwszymi dniami nowego roku i minionym przesileniem zimowym skłania nas do odcięcia się od przeszłości i świeżego spojrzenia w przyszłość.

Zobacz też: 

Wykonaj kobiecy rytuał na Pełnię Wilczego Księżyca. Użyj tych 3 składników

Energia Księżyca jest niezwykle silna, a najmocniej wpływa na kobiety. Wiąże się to m.in. z ich miesięcznym cyklem, a także większą koncentracją wody w ciele. Warto zatem planować zmiany zgodnie z rytmem księżyca — od spraw zawodowych, domowych i miłosnych, po zabiegi urodowe, ogrodnictwo czy nawet gotowanie.

Rytuał specjalnie dla kobiet na Pełnię Wilczego Księżyca zakłada oczyszczenie, spokój ducha i otwarcie serca na miłość. Potrzebne nam będą sól, najlepiej gruboziarnista, szałwia i czerwona szminka lub kredka. Zabiegi najlepiej wykonywać w noc pełni przy świetle księżyca i przy zapalonej świecy.

  • Gruboziarnistą sól wykorzystaj do oczyszczenia z przeszłych problemów minionego roku. Dzięki niej odświeżysz ciało i umysł. Dużą garść soli wykorzystaj jako peeling ciała po kąpieli lub "umyj" nią dłonie na sucho. Zużyte resztki soli wyrzuć na świeżą ziemię.
  • Aromatyczną suszoną szałwię stosuj na zapewnienie sobie spokoju ducha na nadchodzące dni. Szałwię zbierz w pęczku związanym nitką lub jako garść suchych listków w popielniczce. Podpal ostrożnie zioło i dymem okadzaj delikatnie twarz, ciało i cały dom. 
  • Czerwoną szminką lub kredką pomóż sobie otworzyć się na miłość — dzięki temu zakochasz się lub wzmocnisz swój związek, łatwiej będzie ci okazywać i przyjmować uczucia. Szminką narysuj punkt w miejscu serca na klatce piersiowej. Nakryj go dłońmi i skoncentruj się na przesyłaniu miłości do świata. Następnie palcami zmaż ślad szminki i wetrzyj ją w dłonie.

Kobiecy rytuał na Pełnię Wilczego Księżyca wzmacnia przepływ energii i uczuć. Dzięki niemu poczujemy się jak prawdziwe boginie, pełne werwy, z otwartym sercem na ludzi i gotowe na nowe wyzwania.

Zobacz także:

Zobacz też: